2011-11-14

BKF Myjnie Symbolem Biznesu Rodzinnego 2011

BKF Myjnie zostały nagrodzone prestiżowym tytułem "Symbol 2011" w kategorii Biznes Rodzinny w ramach programu prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Uroczysta gala, podczas której wręczono tytuły laureatom pierwszej edycji programu odbyła się w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je te podmioty, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą. Celem programu jest, aby pisząc i mówiąc o danej firmie mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość i zaufanie.

Kapituła Programu nagrodziła Państwa za doskonałą jakość i kompleksowość oferowanych produktów, dużą innowacyjność we wprowadzaniu nowych rozwiązań i nieustanne poszerzanie oferty. Szczególne uznanie zyskał także fakt regularnego rozwoju, widocznego w liczbach, a także ekspansji na rynki zagraniczne, przy zachowaniu wyłącznie polskiego kapitału - czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Symbole 2011 to elitarny ogólnopolski program promocyjny prowadzony przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej. Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć na tle całego polskiego biznesu w poszczególnych branżach. Gazeta honoruje te firmy, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Jeszcze raz dziękujemy kapitule za docenienie naszych działań oraz wszystkim pracownikom którzy są motorem sukcesu naszej firmy.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+