2012-03-01

BKF najlepszą firmą w województwie

Według rankingu "Pulsu Biznesu" - Gazele Biznesu, BKF zajął pierwsze miejsce w województwie. Spośród prawie 3800 małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski stanęliśmy na 55-tym miejscu! To już kolejny raz kiedy niezależne instytucje doceniają sukces wypracowany przez BKF.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Z punktu widzenia ”Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Na czynnik sukcesu składają się przede wszystkim szczęście oraz intuicja - te dwa czynniki pomogą odnaleźć odpowiednią niszę rynkową. Reszta to już solidna praca i dobrze dobrany zespół - mówi Piotr Andrzejewski Dyr. ds. Rozwoju w BKF.

Zapraszamy do oglądania wywiadu z Piotrem Andrzejewskim w TVN CNBC:

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+