2012-08-30

BKF zaprasza na Baja Poland

W dniach 6 – 9 września odbędzie się najważniejsza impreza sportu samochodowego w tym roku w Polsce. Po raz pierwszy w historii, rajd z cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych jest jednocześnie rundą PUCHARU ŚWIATA.

Baja Poland – bo taką nazwę nosi polska eliminacja Pucharu Świata, od kilku lat odbywa się na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Baza rajdu i miasteczko rajdowe oraz piątkowy prolog zlokalizowane będą na terenie Szczecina. Dwa kolejne dni czołówka światowych kierowców cross-country będzie jeździć po odcinkach specjalnych na terenie Poligonu Drawskiego oraz gminy Dobra k. Szczecina. Najdłuższy tegoroczny odcinek specjalny ma aż 240 km.

Na starcie z pewnością nie zabraknie zawodników walczących o puchar, czyli Jeana-Louisa Schlessera (w buggy lub OSCarze) oraz Khalify Al-Mutaiwei (MINI All4 Racing). Pewny jest również udział etatowych uczestników zmagań: Borisa Gadasina i Vladimira Vasilieva (G-Force Proto), Ilyi Kuznetsova (Mitsubishi Pajero MPR13), jak również Mirka Zapletala, Zdenka Porizka i Josefa Pelca (Hummer H3 Evo).

W szranki stanie z nimi oczywiście Krzysztof Hołowczyc w MINI, który od początku patronuje zawodom.

Firma BKF jest partenerem wydarzenia Baja Poland.
Udostępniamy załogom dostęp do najnowocześniejszych myjni bezdotykowych - zapewniamy czyste rozwiązania.

Zapraszamy na oficjalną stronę rajdu.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+