2012-12-05

Drugi turniej "BKF SQUASH CUP B+" - zapraszamy!

Już w ten weekend zapraszamy miłośników squasha z całej Polski do Szczecina na drugi turniej BKF Squash Cup B+!
Atrakcyjne nagrody czekają!

Ogólnopolski turniej rozegramy tym razem w kategorii Open oraz Open Damski w niedzielę 9 grudnia 2012 roku w klubie "Squash na rampie" na ul. Jagiellońskiej 69.

Od początku istenienia klubu odwiedziło nas kilka tysięcy szczecinian, zorganizowaliśmy kilka dużych, głośnych turniejów, w których zagrali zawodnicy z pierwszej dziesiątki w kraju – Rykowski, Stachowski, Karamatullah, Tannen i wielu innych, stworzyliśmy prężnie rozwijającą się ligę squasha (ponad 30 zawodników), szkolimy najlepszych szczecińskich juniorów, którzy w barwach Rampy grają po kraju w turniejach i często stają na podium, Nadav Tannen (obecnie 3 w Polsce) wyciska z graczy siódme poty na treningach i campach, zebraliśmy ogromną grupę klientów, którzy stali się naszymi przyjaciółmi i przychodzą do klubu jak do siebie do domu - czytamy na rampasquash.pl

BKF jest głównym sponsorem turnieju - ufundowaliśmy nagrody finansowe dla pierwszej czwórki mężczyzn oraz pakiety startowe dla wszystkich zawodników. Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają od Rampy pakiet startowy, który zawiera:

  • Odzież sportową
  • Vita Shoty
  • Poczęstunek
  • Gadżety i vouchery rabatowe od sponsorów
  • Niesamowitą kawę


Więcej informacji o turnieju.

Serdecznie zapraszamy!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+