2012-05-31

Gorące targi w Warszawie

Zakończone w ubiegłym tygodniu targi „Stacja Paliw” okazały się ogromnym sukcesem. Nie powstrzymały nas nawet dokuczliwe upały. Premiera nowych urządzeń, wiele rozmów z Klientami, pokazy mycia oraz kilka podpisanych kontraktów to owoc pracy naszej załogi podczas wizyty w Warszawie.

Targi Stacja Paliw to największa impreza branży paliwowej w Polsce, oczywiście uczestniczą w niej firmy z branż luźno związanych ze stacjami paliw jak na przykład BKF ze swoimi myjniami czy Tenzi z ofertą „Auto Detailing”.

Od 1993 roku na targach prezentowane są nowoczesne trendy, rozwiązania techniczne i technologiczne – BKF postanowił skorzystać z okazji i zaprezentować swoje własne najnowsze osiągnięcia. Na wybudowanej na terenie targów w pełni sprawnej myjni pokazaliśmy m.in. nowe obudowy modułu myjni i odkurzaczy, naszą futurystyczną konstrukcję myjni złożonej w znacznej części z elementów poliwęglanowych, oraz wiele części i mniejszych maszyn na stoisku wewnątrz hali targowej.

„Nowoczesna, designerska obudowa ze stali nierdzewnej kryje najnowsze rozwiązania technologiczne, oparte na zdobytym doświadczeniu, osiągnięciach światowej techniki oraz pracy badawczej inżynierów działu rozwoju BKF”

Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym, kontrahentom i współpracownikom za odwiedzenie naszych stoisk na targach Stacja Paliw!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z targów poniżej:

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+