2012-01-13

Kolejne myjnie BKF już działają!

Zapraszamy na niedawno otwarte myjnie produkcji BKF.

2-stanowiskowa myjnia kontenerowa w Zabłudowie przy ul. Białostockiej.

2-stanowiskowa myjnia modułowa w Strzelcach Opolskich przy ul. 1-go Maja.

4-stanowiskowa myjnia kontenerowa w Tychach przy ul. Jana Pawła II.

6-stanowiskowa myjnia kontenerowa w Legnicy przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy.

Wszystkie myjnie są wyposażone w:
  • System precyzyjnego dozowania chemii (PDS), opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania niezależnie od ciśnienia w sieci wodociągowej i ilości równocześnie myjących stanowisk, co z kolei przekłada się na jakość mycia.
  • System oczyszczania wody (CWS), oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.
  • System zarządzania myjnią (CP), oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF Myjnie umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest m.in. w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów.
  • System nadzoru urządzenia przez Internet (NC). Pozwala na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne wielkość obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmieniać ustawienia myjni przez Internet. System ten daje możliwość zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.

Już wkrótce więcej informacji o naszych myjniach!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+