2012-09-05

MIMS Automechanika 2012 - podsumowanie

Już po raz drugi BKF wystawia się z myjnią na największej wystawie branży motoryzacyjnej odbywającej się rokrocznie w Moskwie. W tym roku targi odbyły się znacznie bliżej centrum miasta, w centrum wystawienniczym otoczonym przez drapacze chmur. Lokalizacja ta znacznie ułatwiła wizyty naszych rosyjskich inwestorów na naszym stoisku, jak i umożliwiła większej ilości mieszkańców tego wielomilionowego miasta zaznajomienie się z ideą mycia samoobsługowego samochodów.

Na targach prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne BKF, tj. nowy układ dozowania chemii, czy skonstruowany specjalnie z myślą o rosyjskich srogich zimach superwydajny system ogrzewania oparty na potężnym kotle belgijskiego producenta - ACV.

Nasze stoisko przyciągnęło bardzo wielu zainteresowanych, dodatkową atrakcją była możliwość umycia swojego auta - wciąż bardzo mało znaną w Rosji metodą mycia bezdotykowego. Ze względu na bardzo dużą liczbę zainteresowanych i ich pozytywny odbiór, już szykujemy się do przyszłorocznych targów.

Do zobaczenia!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+