2012-07-09

Nowa myjnia - Wągrowiec

Nowa myjnia stanęła w Wągrowcu. Trzy stanowiska są już gotowe na przyjęcie pierwszych Klientów. Dostępne jest 6 programów mycia.

Na myjni znajduje się odkurzacz dwustanowiskowy oraz rozmieniarka do banknotów.

Myjnia została również wyposażona w komplet nowoczesnych technologii BKF:

  • System precyzyjnego dozowania chemii, opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania.
  • System oczyszczania wody oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.
  • System zarządzania myjnią oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów i wiele innych zaawansowanych funkcji.

A do tego wszystko znalazło się pod nowoczesną poliwęglanową konstrukcją Futuro.

Zapraszamy wszystkich do czyszczenia samochodów na myjni w Wągrowcu!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+