2012-06-21

Nowa myjnia w Biskupcu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Biskupca na nowo otwartą myjnię na ulicy Ludowej 1.

Trzy nowoczesne stanowiska mycia dostępne sa przez całą dobę. 5 programów zapewni kompleksowe mycie nawet najbrudniejszych pojazdów. Zaś dogodna lokalizacja myjni sprawi, że czystym samochodem wszędzie będzie po drodze.

Myjnia w Biskupcu wyposażona jest w nowatorskie technologie BKF takie jak:

  • System precyzyjnego dozowania chemii, opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania.
  • System oczyszczania wody oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.
  • System zarządzania myjnią oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów i wiele innych zaawansowanych funkcji.
  • System nadzoru urządzenia przez Internet, pozwala na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne wielkość obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmieniać ustawienia myjni przez Internet. Daje możliwość zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.
Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+