2012-07-31

Nowa myjnia w Trzebini

Klasyczna konstrukcja modułowa z trzema stanowiskami mycia oraz stanowiskiem odkurzacza stanęła przy stacji paliw w Trzebini.

Estetyczna realizacja, nowoczesne urządzenia i piękna pogoda, pozostaje tylko wybrać się i doczyścić auto na weekend.

Myjnia w Trzebini została wyposazona w zestaw nowoczesnych technologii BKF takich jak:

  • System oczyszczania wody oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.

  • System zarządzania myjnią oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów i wiele innych zaawansowanych funkcji.

  • System nadzoru urządzenia przez Internet, pozwala na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne wielkość obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmieniać ustawienia myjni przez Internet. Daje możliwość zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.

Serdecznie zapraszamy na nową myjnię!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+