2012-03-30

Nowe myjnie w marcu

W Namysłowie w woj. Opolskim pod Wrocławiem wybudowaliśmy myjnię dla marki "BIOAUTO". Jest to konstrukcja 3-stanowiskowa z kontenerem techniczny w którym kryje się serce myjni. Do użyku Klientów oddaliśmy 5 programów mycia. W wyposażenie wchodzi też system BKF Key - umożliwia on naładowanie specjalnego klucza impulsami tak, by nie trzeba było panicznie szukac drobnych przed każdą wizytą na myjni.
Myjnia czynna jest całą dobę.
Zapraszamy na ulicę Piłsudzkiego 15a do Namysłowa!

Kolejna myjnia stanęła w centralnej Polsce - w Środzie Wielkopolskiej na ulicy Brodowskiej 30 na parkingu sklepu BricoMarche.
W odróżnieniu od poprzedniej, jest to myjnia modułowa 2-stanowiskowa - tu cała technologia została skompresowana w module pomiędzy stanowiskami. Dzięki temu myjnia osiągnęła niewielkie rozmiary - idealnie dobrane do lokalizacji - czyli parkingu i pobliskiego sklepu.

Obie myjnie wyposażone są w następujące technologie:

PDS - Precise Dosing System
System precyzyjnego dozowania chemii, opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania niezależnie od ciśnienia w sieci wodociągowej i ilości równocześnie myjących stanowisk, co z kolei przekłada się na jakość mycia. Pompy te są napędzane przepływającą przez nie wodą, co wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

CWS - Clean Water System
System oczyszczania wody oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.

CP - Control Panel
System zarządzania myjnią oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF Myjnie umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów i wiele innych zaawansowanych funkcji.

NC - Net Control
System nadzoru urządzenia przez Internet. Pozwala on na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne wielkość obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmieniać ustawienia myjni przez Internet. System ten daje możliwość zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+