2012-07-18

Nowoczesna myjnia w Legnicy już działa

Ulokowana na ul. Wielkiej Niedźwiedzicy myjnia została postawiona pod konstrukcją FUTURO wyposażoną w poliwęglanowy dach. Pod siedmioma nawami wiaty ulokowaliśmy dwa kontenery (techniczny oraz socjalny) - w jednym znajduje się serce całej myjni: pompy, kocioł, dozowniki a w drugim miejsce dla obsługi. Wszystkie 6 stanowisk wyposażone jest w 6 programów mycia.

Dla wygody klientów myjnia została wyposażona w systemy BKF Key oraz BKF Cashflow. Pierwszy polega na użyciu klucza naładowanego wcześniej impulsami co pozwala wyeliminować wariackie poszukiwanie drobnych przy każdej wizycie na myjni, drugi zaś ułatwia życie właścicielowi myjni i zwiększa bezpieczeństwo obiektu - system odsysa monety z każdego ze stanowisk do kontenera technicznego, gdzie trafiają do zabezpieczonego zbiornika.

Ta nowoczesna konstrukcja przygotowana na specjalne zamówienie poza kosmicznym wyglądem została wyposażona w wiele z naszych najbardziej zaawansowanych technologii:

  • System precyzyjnego dozowania chemii, opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania.
  • System oczyszczania wody oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.
  • System zarządzania myjnią oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów i wiele innych zaawansowanych funkcji.
  • System nadzoru urządzenia przez Internet, pozwala na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne wielkość obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmieniać ustawienia myjni przez Internet. Daje możliwość zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.

Dodatkowo myjnia wyposażona jest też w trzy stanowiska odkurzacza, kompresor oraz trzepaczki do dywanów.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+