2012-04-18

Po targach w Poznaniu

Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy z Targów Techniki Motoryzacyjnej połączonych z Motoshow w Poznaniu. Mimo dość "niewyraźnej" pogody impreza okazała się wielkim sukcesem - nasze myjnie przyciągnęły nie tylko tłumy zwiedzających ale i innych wystawców oraz ich samochody - naprawdę warto zajrzeć do naszej galerii.

Na tegorocznych targach BKF Myjnie zaprezentowały dwustanowiskową myjnię modułową wraz z najnowszym wariantem konstrukcji FUTURO. Warto było odwiedzić nasze stoisko na terenie otwartym aby z bliska zobaczyć działanie myjni bezdotykowych. Na stoisku odbyły się pokazy mycia a nasi przedstawiciele odpowiadali na wszelkie pytania od zainteresowanych.

Permierę w Poznaniu miała też nasza najnowsza technologia - system EOS (Energy Optimisation System)

System inteligentnego ogrzewania posadzki to pionierskie, zaawansowane technologicznie rozwiązanie, pozwalające na ograniczenie zużycia energii, przy zachowaniu dotychczasowej efektywności ogrzewania posadzki. Zastosowane zaawansowane algorytmy automatycznej regulacji dostosowują się do każdej instalacji indywidualnie.

Cechy systemu Smart Heating

  • Komputerowe, automatyczne sterowanie temperaturą w obiegu.
  • Układ czujników umieszczonych bezpośrednio w posadzce.
  • Mieszacz sterowany przemysłowym siłownikiem z napędem elektrycznym.
  • Moduł wejść / wyjść analogowych do sterownika.

Na samych Targach Techniki Motoryzacyjnej Motoshow w jednym miejscu można było zobaczyć niemal wszystkie najnowsze modele samochodów oferowanych w salonach dealerskich. Gratką były na pewno modele niedostępne jeszcze w sprzedaży, które w Poznaniu miały swoją polską premierę.

Najnowszymi produktami i technikami chwalili się przedstawiciele firm specjalizujących się w kompleksowym wyposażeniu warsztatów samochodowych, częściach zamiennych, narzędziach oraz przede wszystkim - zaopatrzeniu myjni.

Wielką atrakcją były ciekawe modele samochodów sportowych które czyściliśmy na myjni BKF - zobaczcie sami w galerii poniżej.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+