2015-01-05

Podsumowanie roku 2014!

Kolejny pracowity rok już za nami. Miniony rok 2014 możemy uznać za bardzo udany, otworzyliśmy aż 135 myjni wraz z 516 stanowiskami mycia!

Najwięcej z zeszłorocznych myjni pojawiło się w Polsce. W naszym kraju udało się otworzyć 69 myjni z 190 stanowiskami mycia. Największym odbiorcą zagranicznym naszych myjni w 2014 roku była Rosja, gdzie uruchomiliśmy aż 44 myjnie z 237 stanowiskami mycia. Myjnie BKF pojwiały się również na Słowacji, gdzie zaczęło działać 7 myjni z 20 stanowiskami oraz w Czechach, gdzie otworzyliśmy 5 myjni z 19 stanowiskami. Kolejnym bardzo istotnym rynkiem dla BKF była Białoruś gdzie pojawiło się 6 myjni z 30 stanowiskami mycia. Dwie myjnie wraz z 8 stanowiskami pojawiły się w Estonii. We Francji uruchomiliśmy 1 myjnię z 4 stanowiskami mycia, podobnie jak na Litwie lecz myjnia wybudowana w tym kraju miała jedno stanowisko więcej. Na Węgrzech otworzyliśmy jedno stanowisko myjące.

Tak dobre wyniki pozwalają nam patrzyć z nadzieją w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku będziemy mogli z dumą opowiadać o naszych nowościach oraz chwalić się nowymi realizacjami.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+