2012-09-21

Relacja z targów we Frankfurcie

Na Automechanice wystawiło się w tym roku ponad 4 500 wystawców z ok. 70 krajów. Targi odwiedziło prawie 150 tys. osób z ponad 170 krajów na całym świecie.

Rynek posprzedażowy kwitnie i mimo trwających problemów gospodarczych, Automechanika po raz kolejny nie zawiodła. Wraz ze wzrostem liczby odwiedzających z Europy Wschodniej i Rosji w połączeniu ze spadkiem liczby gości z Południowej Europy, Automechanika odzwierciedla obecną sytuację w światowej gospodarce - powiedział Detlef Braun, Członek Zarządu Wykonawczego Messe Frankfurt.

Ogromna rzesza odwiedzających stoisko BKF świadczy o tym, że idea myjni samochodowych nie tylko wzbudza zainteresowanie na ukształtowanych już rynkach zachodnich ale i rozpowszechnia się na młodych rynkach wschodnich. Szczególnie duże zainteresowanie budziły pokazy mycia na żywo - pracownicy BKF musieli dwoić się i troić aby odpowiedzieć na wszystkie pytania zainteresowanych.

W tym roku na naszym stoisku można było zobaczyć nową wersję myjni modułowej wyposażonej w program do mycia szczotką oraz dodatkową lancę - ze szczotką właśnie. Uwagę klientów przyciągał też nowy odkurzacz turbinowy. Nasz personel objaśniał na miejscu szereg innowacji wprowadzonych w naszych maszynach jak choćby system optymalizacji zużycia energii - EOS czy też zarządzania myjni przez Internet - NC.

Podsumowując - z Frankfurtu wróciliśmy z wieloma nowymi kontaktami i doskonałym zestawem nowych doświadczeń i pomysłów. Pozytywna reakcja i duże zainteresowanie naszą technologią sprawiły, że obecność BKF na Automechanice 2014 nie ulega wątpliwości.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+