2012-09-26

Stara myjnia nie daje rady? Wymień ją na nową!

Jeśli odnosisz wrażenie, że jakość mycia się pogarsza, a liczba usterek niepokojąco rośnie – nie zwlekaj, pomyśl o wymianie urządzeń myjących już dziś.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji myjni oferujemy urządzenia najwyższej jakości, zapewniającej długotrwałą i bezawaryjną pracę na najwyższych obrotach. Opracowany przez profesjonalistów program pielęgnacji BKF gwarantuje doskonałe efekty mycia, które z pewnością docenią Twoi klienci.

Dodatkowe moduły i urządzenia uzupełniające pozwolą na zwiększenie konkurencyjności Twojej myjni, a atrakcyjne elementy reklamowe pomogą przyciągnąć nowych klientów.

  • Skorzystaj z przewagi nowoczesnej technologii BKF. Sprawdzone podzespoły, uznani producenci, rozwiązania technologiczne pozwalające na minimalizację kosztów to atuty produktów BKF, które zostały docenione już przez setki inwestorów – zarówno w Polsce, jak i w Europie. Nowatorska technologia BKF to niezawodność, wygoda, bezpieczeństwo oraz pełna kontrola Twojego biznesu z każdego miejsca na świecie.
  • Program wymiany BKF pozwala na dowolne dopasowanie urządzeń. Poszerz swoją ofertę przez rozbudowę myjni o dodatkowe programy mycia, systemy płatności bezgotówkowej, rozmieniarki banknotów czy też stanowiska do sprzątania wnętrza pojazdów.
  • Zapewniamy atrakcyjne warunki serwisowe, ustalane indywidualnie. Nasza oferta obejmuje pakiety startowe oraz program gwarancji producenta, co zapewne doceni każdy doświadczony właściciel myjni.

Miesięczna rata już od 2400 zł!

Więcej informacji na temat tej oferty znajdziecie Państwo TUTAJ.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+