2011-08-30

Sukces BKF na targach w Moskwie

Targi Automechanika to największa wystawa o tematyce samochodowej na wschód od Frankfurtu. Nie mogło więc nas tam zabraknąć.

Pośród wystawców zebranych w Expocentre - większość stanowiły firmy lokalne - z Rosji oraz Chin, choć na całych targach znalazło się aż 26 firm z Polski. Wśród zwiedzających również przeważali Rosjanie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej frekwencji. Nasze stoisko odwiedziły tłumy zainteresowanych, wielu z nich pytało się o konkretne rozwiązania stosowane na myjniach bezdotykowych co nastraja nas bardzo optymistycznie do współpracy z lokalnymi firmami. Szczególne zainteresowanie wzbudził pokaz sterowania myjnią przez internet z możliwością kontroli parametrów, oraz panel kliencki z możliwością podglądu bieżących statystyk.

Na tegorocznej edycji targów Automechanika w Moskwie, zwiedzający mogli podziwiać naszą dwustanowiskową myjnię wyposażoną w pięcioprogramowy moduł, czytnik banknotów oraz system płatności comestero. Wszystko to w naszym firmowym czerwonym kolorze. Całe stoisko zajęło 90 m2.

Rozwinięcie sprzedaży na tereny wschodniej Europy, w tym przede wszystkim na rynek Rosyjski, jest naturalną drogą rozwoju dla naszej firmy. Powoli nasycający się polski rynek myjni samochodowych wymusza na nas ekspansję na nowe rynki. Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, jednak ilośc odwiedzających stoisko przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Uważam, że nasza czterodniowa wizyta w Moskwie była bardzo udana. Zamierzamy powtórzyć ten wynik w przyszłym roku.

- Marcel Szmagara, Menedżer ds. eksportu

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+