2011-10-05

Waldek Kluza mistrzem!

Gratulujemy Waldkowi tak pięknego zakończenia sezonu oraz kolejnego doskonałego wyniku w karierze.

Sponsorowany przez BKF Myjnie kierowca stanął na pierwszym miejscu podium w swojej klasie N+2000. W klasyfikacji generalnej zajął 7 miejsce.

Tuż przed 13. i 14. odcinkiem odcinkiem GSMP Waldek Kluza mówił:

"Ten weekend zakończy sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Jedziemy do Siennej, jako liderzy klasy N+2000 i priorytetem jest dla naszego zespołu wywalczyć tytuł Mistrza. Nie będzie to zadanie łatwe, dlatego że szanse na to trofeum ma także Grzesiek Dul. Wiem, że czeka nas wyjątkowo trudna walka, ponieważ Grzesiek to doskonały kierowca, ale damy z siebie wszystko, żeby wygrać. Przygotowania do GSMP Sienna były stresujące, ponieważ wszyscy w zespole wiemy jak ważny będzie to dla nas wyścig, ale ostatecznie wszystko się ułożyło dobrze i zmotywowani staniemy już jutro na starcie.

Trasa GSMP Sienna jest wąska i specyfiką przypomina odcinek specjalny i wymaga odpowiedniego stylu jazdy. Lubię jednak tą trasę, która już w zeszłym sezonie zrobiła na mnie duże wrażenie. Miło będzie tutaj wrócić. Wszystko rozstrzygnie się już w ten weekend."

Jak widać wszystko poszło dobrze i dzięki pracy całego zespołu oraz wsparciu kibiców nasz kierowca stanął na szczycie podium.

Życzymy kolejnych sukcesów i gratulujemy zwycięstwa!