2012-10-08

Waldek Kluza - podsumowanie sezonu

Niestety w sezonie 2012 nie udało się powtórzyć sukcesu z zeszłego roku i tytuł Mistrza Polski uciekł naszemu zespołowi sprzed nosa.

6. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce
Niestety śliska trasa utrudniła przejazd i ostatecznei Waldek ląduje tuż za podium - na czwartym miejscu ze stratą jedynie 0,03 sek.

GSMP Prządki
Dwa drugie miejsca w grupie N pokazały, że dla naszego zespołu szukuje się kolejny udany sezon.

GSMP Jahodna
Nareszcie na podium. Mimo startu na nieznanej trasie i trudnych warunków technicznych drugiego dnia udało się wygrać rywalizację w grupie N Mistrzostw Polski.

GSMP Limanowa
Trzeci start w tej imprezie okazał się bardzo pechowy. spotkanie z bandą sprawiło, że samochód nie był w stanie konkurować na równi z rywalami i po raz kolejny różnice 0,7 i 0,3 sekundy pozbawiły Waldka kolejnych punktów.

GSMP Sopot
Przeziębienie kierowcy i problemy techniczne z samochodem udowodniły, że pech nie opuszcza naszego zespołu.

GSMP Sienna
"Nasz zespół ustrzegł się błędów i zapracował wspólnie na sukces Skuteczna jazda i konsekwencja przyniosła piękny wynik – pierwsze miejsce w grupie N" - relacjonuje Waldek Kluza. Niestety niedzielne zmagania zniweczyła awaria techniczna.

GSMP Banovce
Zacięta walka i konsekwentne realizowanie założeń przyniosły zwycięstwo w grupie N w niedzielę, niestety sobotni błąd w wyborze ciśnienia w oponach powoduje, że zwycięstwo ponownie ucieka naszemu zespołowi o tysięczne sekundy.

Czekamy na kolejne występy i gorąco kibicujemy!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+