2012-03-08

Zapraszamy na targi do Poznania

Już 12 kwietnia rozpoczną się tegoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. W jednym miejscu zobaczyć będzie można niemal wszystkie modele samochodów oferowanych w salonach dealerskich. Gratką będą na pewno modele niedostępne jeszcze w sprzedaży, które w Poznaniu będą miały swoją polską premierę.

Najnowszymi produktami i technikami podzielą się z Państwem przedstawiciele firm specjalizujących się w kompleksowym wyposażeniu warsztatów samochodowych, częściach zamiennych, narzędziach oraz przede wszystkim - zaopatrzeniu myjni.

"Kolejna już edycja targów motoryzacyjnych w Poznaniu przywita Państwa nową, udoskonaloną formułą: w tym roku dla wystawców i zwiedzających przygotowano dwie oddzielne imprezy: TTM oraz Motor Show. Pierwsza z nich ukierunkowana będzie na profesjonalistów z branży. W programie zagoszczą nowatorskie i ważne z ich punktu widzenia treści, a całe wydarzenie w sposób wszechstronny obejmie tematy związane z sektorem motoryzacyjnym."

Ofertę TTM dopełni odbywający się w tym samym terminie na terenie MTP Motorshow, czyli największa obecnie motoryzacyjna impreza w kraju.

Na tegorocznych targach BKF Myjnie zaprezentuje dwustanowiskową myjnię modułową wraz z najnowszym wariantem konstrukcji FUTURO. Warto odwiedzić nasze stoisko na terenie otwartym aby z bliska zobaczyć działanie myjni bezdotykowych. Na stoisku odbędą się pokazy mycia a nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania od zainteresowanych.

Zapraszamy do odwiedzin na stoisku polskiego lidera rynku myjni bezdotykowych!

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+