2014-04-04

Zostań dealerem BKF Myjnie

Od ponad 15 lat produkujemy samoobsługowe myjnie bezdotykowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są w Polsce, w siedzibie firmy w Skarbimierzycach niedaleko Szczecina. Oferujemy pełną gamę urządzeń, w tym samoobsługowe myjnie samochodowe modułowe i kontenerowe, odkurzacze. Nasz sprzęt jest tworzony ze stali nierdzewnej i testowany pod kątem najwyższej jakości.

Obecnie poszukujemy nowych dealerów do sprzedaży i serwisu naszych urządzeń w następujących krajach i regionach: Szwajcaria, Austria, Skandynawia, Bałkany, kraje Beneluksu, Ukraina, Maghreb, Iran i inne. Jako dealer BKF możesz liczyć na najwyższą jakość naszych produktów, obsługę klienta, wsparcie regionalne i wiele więcej!

Średnio bierzemy udział w 10 wystawach rocznie, gdzie można spotkać innych dealerów oraz poznać potencjalnych inwestorów. Naszym dealerom oferujemy pełne wspracie marketingowe, w tym m.in. katalogi, ulotki, broszury, płyty CD z filmami, które mogą pomóc w sprzedaży.

W celu kształcenia i szkolenia naszych dystrybutorów i ich pracowników oferujemy profesjonalny intensywny program szkoleniowy z zakresu naszego sprzętu i rozwiązywania problemów.

Jeśli chcesz zostać dealerem BKF Myjnie Bezdotykowe prosimy o kontakt:

export@bkfcarwash.eu

+48 607 730 780.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+