Blog

2011-03-18Wiosna tuż - tuż!
Zbliża się sezon wiosenny, a co za tym idzie, naszą myjnię musimy do niego odpowiednio przygotować. Podobnie jak w przypadku samochodu, po ciężkiej zimie trzeba dokonać gruntownego przeglądu myjni. Szczegóły dostępne tutaj.
2011-03-16Nový bezdotykové mytí BKF v Česká republika!

Czechy to bardzo interesujący dla BKF Myjnie rynek - ciągle zwiększająca się liczba samochodów i stosunkowo niewielka ilość myjni, sprawia że jest tam duże zapotrzebowanie na tego typu konstrukcje. Pierwsza myjnia w miejscowości Bruntal z pewnością pociągnie za sobą następne inwestycje i będzie początkiem ekspansji BKF na czeskim rynku.

2011-03-16Waldek Kluza znów w czołówce!
W zakończonym niedawno rajdzie Bublewicza sponsorowany przez BKF Myjnie kierowca rajdowy Waldemar Kluza wywalczył w swoim Mitsubishi 4 miejsce!
Waldek Kluza jest w ścisłej czołówce polskich kierowców rajdowych, i ciągle pnie się w górę odnosząc kolejne sukcesy. 4 miejsce - tak bliskie pudła, dodatkowo go motywuje i możemy się spodziewać jeszcze lepszych wyników w nadchodzących rajdach.
2011-02-25A my się zimy nie boimy!

... i nasze auta wciąż czyścimy.

W ostatnim okresie ukończone zostały kolejne inwestycje - nowe myjnie bezdotykowe BKF stanęły w Szczecinku, Kołobrzegu i Trzebiatowie.

Myjnia w Szczecinku to czterostanowiskowa myjnia kontenerowa w nowoczesnej konstrukcji, z 5-programowym systemem pielęgnacji pojazdów i systemem odsysania gotówki BKF CF. Klienci myjni z pewnością docenią stanowisko zewnętrzne do mycia samochodów dostawczych i busów, rozmieniarkę banknotów oraz system obsługi kluczy BKF Key.

Inwestycje w Kołobrzegu i Trzebiatowie to dwustanowiskowe myjnie modułowe z 5-programowym systemem pielęgnacji pojazdów.

2011-02-23V Memoriał Kuliga i Bublewicza
W tym roku odbędzie się już piąta edycja Memoriału Kuliga i Bublewicza, rozpoczynająca sezon rajdowy i wyścigowy. Wszystkich miłośników czterech kółek zapraszamy do Wieliczki 6 marca br. Na rajdzie nie zabraknie również naszego rajdowca, Waldemara Kluzy.
2011-02-15Nowa myjnia w Krakowie!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic do umycia swojego samochodu na nowej czterostanowiskowej myjni mieszczącej się przy ulicy Półłanki 31D. Wyposażona jest w dwa odkurzacze, umożliwiające dokładne wyczyszczenie samochodu. Kontrolowana przez internet dzięki innowacyjnemu systemowi BKF Net Control myjnia posiada również BKF Key - bezgotówkowy system płatności, umożliwiający organizowanie akcji promocyjnych, oraz wdrażania programów lojalnościowych.
Serdecznie zapraszamy!
2011-01-27BKF Myjnie i WOŚP
Waldemar Kluza, znany polski kierowca rajdowy, biorący udział we wszystkich najważniejszych rajdach w naszym kraju sponsorowany jest przez naszą firmę od zeszłego roku. W tym roku postanowił wziąć udział w akcji charytatywnej WOŚP, dzięki czemu przyczyniamy się do ratowania dzieci z chorobami nefrologicznymi i urologicznymi. Dzieciom życzymy wyzdrowienia, Waldkowi udanych występów!
2011-01-26Nowa myjnia w Szczecinie!

Sześciostanowiskowa myjnia wyposażona jest w nowoczesny piec kondensacyjny, pozwalający na ekologiczne i bardzo efektywne spalanie paliwa. Obecność na miejscu automatycznej rozmieniarki, z pewnością ułatwi kierowcom korzystanie z myjni. Serdecznie zapraszamy i życzymy zawsze uśmiechniętych samochodów! Bo czysty kierowca to szczęśliwy samochód!
2011-01-26BKF Myjnie na Barbórce!
Juz po raz 48 najlepsi polscy kierowcy ścigagali się na corocznym rajdzie Barbórki. W tym roku po raz pierwszy w rajdzie wystartował Waldemar Kluza - sponsorowany przez BKF Myjnie utalentowany zawodnik z Krakowa. Jego Mitsubishi Lancer EVO IX w barwach BKF świetnie się spisywało na barbórkowych wirażach. Waldkowi życzymy kolejnych sukcesów, a Państwu niezapomnianych wrażeń związanych rajdami samochodowymi.
2010-12-10Zabezpiecz myjnię na zimę!

Pamiętajcie Państwo o przeglądzie swojej myjni i urządzeń współdziałających w okresie zimowym!

Poniżej przedstawiamy, co należy sprawdzić samemu lub przy pomocy serwisu.

  • Układ obiegu wody;
  • Ogrzewanie posadzki – należy sprawdzić ciśnienie;
  • System zapobiegający zamarzaniu urządzeń na myjni;
  • Wszystkie filtry – które należy bezwzględnie i regularnie oczyszczać, lub ew. wymieniać;
  • Zbiornik wody obiegowej;
  • Urządzenia dozujących chemię;

Więcej informacji w dziale Myjnia na zimę.

Pamiętaj - dbając o myjnie przedłużasz czas eksploatacji poszczególnych elementów. Oszczędzasz czas i swoje pieniądze!

Wszystkie niezbędne elementy eksploatacyjne i części znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+