Blog

2014-10-01Nowe myjnie BKF we wrześniu 2014

We wrześniu zbudowaliśmy aż 16 nowych myjni BKF.

Wrzesień był kolejnym intensywnym miesiącem pracy dla BKF, udało nam się zbudować 16 nowych myjni z 63 stanowiskami, aż 11 nowych myjni to myjnie kontenerowe. Najwięcej bo aż 7 nowych myjni powstało w Polsce, 4 w Rosji, 2 na Białorusi. Nowe myjnie powstały również na Litwie, w Czechach oraz Estonii. W państawach tych przybyło po jednej nowej myjni BKF.

Kolejny pracowity miesiąc za nami, jesteśmy przekonani że nowe myjnie będą sprawować się znakomicie i wciąż pracujemy nad tym aby tak dobrych miesięcy jak wrzesień 2014 było w BKF jak najwięcej.

2014-09-23Wielki sukces we Frankfurcie

Kolejną już edycję Automechaniki we Frankfurcie z naszym udziałem można zaliczyć do bardzo udanych. Strzałem w dziesiątkę okazała się decyzja aby w tym roku zaprezentować także kontener techniczny BKF. Szereg innowacji robiło nieasamowite wrażenie na Klientach, a unikalne na skalę światową systemy cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Innowacyjna funkcjonalnośc techniki BKF umożliwiająca zarwóno monitorowanie, jak i modyfikowanie wszelkich ustawień myjni za pomocą aplikacji iCarWash to bez watpięnia słusznie obrany kierunek. Klienci, którzy cenią swój czas byli pod dużym wrażeniem jej możliwości.

Jedną z atrakcji stały się także nowe wysięgniki myjni, a nasi specjaliści musieli się dwoić i troić, aby wszytskich chętnych zapoznać ze wszystkimi nowinkami.

Zaprezentowaliśmy także nowość, która jest prawdziwym przełomem na rynku myjni bezdotykowych, ale o tym bardziej szczegółowo już wkrótce.

Dziękujemy za odwiedzenia nas we Frankfurcie i zapraszamy już niebawem na kolejne targi!

2014-09-01Automechanika Frankfurt - zapraszamy na nasze stoisko

Na największych targach techniki motoryzacyjnej - Automechanice we Frankfurcie - pojawi się w tym roku 4.600 wystawców z całego świata, w tym 150 firm z Polski

Na stoisku BKF będzie można naocznie przekonać się o unikalnej technologii mycia, a także sprawdzić jak działa system do zarządzania myjnią przez Internet. Nasi specjaliści zaprezentują wyjątkowo łatwą w obsłudzie, intuicyjną aplikację mobilną usprawniającą zarządzanie myjnią i przedstawią szereg nowinek technologicznych unikalnych na rynku myjni samoobcługowych.

Będzie można dokładnie obejrzeć i zapoznać się ze wszystkim szczegółami zarówno techniki kontenerowej, jak i modułowej BKF.

Zapraszamy na nasze stoisko na terenie otwartym: F12.0 B15

2014-08-05Rekordowy lipiec

Lipiec przyniósł rekordową ilość nowych myjni BKF w 2014 roku.

Od tego miesiąca można umyć auto dodatkowo w 13 myjniach o łącznej liczbie 53 stanowisk. W Polsce powstały myjnie w Skoczowie, Podłopieniu, Kamiennej Górze, Przeworsku, Szczecinku i Zarębach Kościelnych k. Ostrowi Mazowieckiej. 5 myjni stanęło w Rosji i wszystkie w Sankt Petersburgu, jedna w białoruskim Kobryniu i jedna... w Estonii! Jest to pierwsza myjnia BKF w tym kraju, a znaleźć ją można w stolicy - Tallinnie, przy ulicy Kesk-Sõjamäe 3e.

Miesięczny rekord pobity i oczywiście mierzymy w następne, jeszcze prawie pół roku przed nami!

2014-08-01Targi MIMS w Moskwie lada moment

W dniach 25-28 sierpnia będziemy prezentować nasze zaawansowane technologicznie myjnie na wystawie MIMS Automechanika w stolicy Rosji.

Regularna sprzedaż myjni za wschodnią granicę jest dla nas oczywistym sygnałem, że musimy pojawić się na targach przyciągających wszystkich potentatów branży motoryzacyjnej. Już czwarty rok z rzędu myjnia BKF pojawi się na moskiewskiej wystawie. Moduł, kontener techniczny, pulpit - to wszystko będzie można obejrzeć z bliska zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, a także sprawdzić funkcjonowanie wszystkich urządzeń.

Na 18-tej edycji rosyjskich targów, które są największą imprezą motoryzacyjną w tej części globu, będziemy widoczni na stoisku 0151 w moskiewskim Expocentre, 1-y Krasnogvardeyskiy proyezd, 12. Zapraszamy do odwiedzin, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania w dziedzinie mycia samochodów oraz udzielą niezbędnej pomocy w zakupie i zbudowaniu własnej myjni.

2014-07-30Praca, praca, praca, praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. poszukuje pracowników na 4 różne stanowiska:

 • monter hydraulik
 • pomocnik montera/elektryk
 • pomocnik montera/monter mat
 • pomocnik montera/szlifierz

Wszystkie szczegóły mozna znaleźć w zakładce Kariera, zapraszamy do składania aplikacji!

2014-07-24Pierwsza myjnia BKF w Kaliningradzie!

Tym razem dobra nowina dla mieszkańców Kaliningradu, gdzie otworzyliśmy w tym miesiącu pierwszą samoobsługową myjnię BKF.

Wyprodukowana przez nas 6-stan. myjnia kontenerowa już od pierwszego dnia swego działania cieszy się dużym zainteresowaniem kierowców, co zresztą nikogo nie powinno dziwić - wysokiej klasy urządzenie pozwala klientom umyć samochód szybko i skutecznie, nie zostawijąc żadnych smug ani zarysować na lakierze.

Niebawem relacja z kolejnych naszych realizacji!

2014-06-30Czerwiec strzałem w 10-tkę!

W szóstym miesiącu 2014 roku zbudowaliśmy aż 10 nowych myjni z 43 nowymi stanowiskami. Aż 9 z nich to myjnie kontenerowe. 5 powstało w Polsce, 1 na Słowacji oraz 4 w Rosji. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć myjni otwartych w Sankt Petersburgu i Nowosybirsku.

2014-05-28Poszukujemy księgowej

BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko: księgowa

Opis stanowiska:

 1. Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów finansowo-księgowych.
 2. Windykacja należności, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
 3. Księgowanie wyciągów bankowych.
 4. Księgowanie faktur zakupu towarów, faktur kosztowych, wewnątrzwspólnotowego nabycia oraz delegacji krajowych i zagranicznych.
 5. Księgowanie dokumentów magazynowych.
 6. Księgowanie list płac.
 7. Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej.
 8. Przygotowanie danych do sprawozdań miesięcznych i rocznych.

Wymagane kwalifikacje:

- znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości
- znajomość zagadnień CIT oraz VAT
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość programu CDN XL

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wykształcenie: wykształcenie wyższe – rachunkowość

Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok doświadczenia w pełnej księgowości

Miejsce pracy: Skarbimierzyce

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@bkf.pl

 

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

2014-05-16Dziś ostatni dzień targów Stacji Paliw - zapraszamy!

Za nami drugi dzień warszawskich targów Stacja Paliw - największej imprezy w branży paliwowej w Polsce. Mimo zmiennej pogody, nie możemy narzekać na brak zainteresowania Klientów.

Pierwsze dwa dni targowe minęły bardzo intensywnie, cieszymy się, że tak wiele gości co roku odwiedza nasze stoisko. Duże zainteresowanie wśród Klientów wzbudził unikalny system do zarządzania myjnią w chmurze oraz nasza najnowsza aplikacja mobilna iCarWash, umożliwiająca śledzenie najważniejszych informacji zarówno na pojedynczej, jak i całej sieci myjni. Możliwość zarządzania myjnią w chmurze otwiera nowe perspektywy dla tego biznesu, nie dziwi więc fakt, iż wzbudza ono tyle pozytywnych emocji właścicieli myjni. Choć dziś pogoda nie dopisała, mamy nadzieję, że nie zniechęci ona zwiedzających targi. 

Zapraszamy serdecznie na stoisko T2 naprzeciwko hali 2.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+