Blog

2015-04-10Ponad 100 myjni BKF w Rosji!

Liczba myjni BKF w Rosji przekroczyła okrągłą liczbę 100! Wiadomość, że myjnie BKF w Rosji cieszą się tak dużym uznaniem napawa nas radością i jest jednocześnie motywatorem do dalszej ciężkiej pracy. Jesteśmy przekonani, że myjni BKF w Rosji będzie powstawało coraz więcej i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mogli z równie wielką dumą informować o kolejnych 100 myjniach. 

2015-03-23Płatności bezgotówkowe na myjniach BKF!

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom na myjniach BKF możliwe jest płacenie za pomocą karty zbliżeniowej VISA lub Mastercard. Czytnik kart zbliżeniowych zamontowany w nowym pulpicie to innowacyjność, która pozwala na znaczne zwiększenie atrakcyjności myjni. Od tej pory brak gotówki na myjni przestaje być istotnym problemem. Zapraszamy do zapoznania się z działaniem naszego nowego pulpitu!

2015-03-13Pierwsza samoobsługowa myjnia w obwodzie Witebskim!
Mamy przyjemność zaprezentować naszą nową myjnię, która od marca działa na terenie Białorusi.
 
Nowa myjnia BKF jest pierwszą samoobsługową myjnią uruchomioną w mieście Orsza, z czego jesteśmy wyjątkowo dumni. 
Nasz nowy obiekt należy do marki myjni samoobsługowch "BAM", dobrze znanej mieszkańcom Mińska.

Liczymy na to, że to nie nasza ostatnia myjnia w obwodzie Witebskim.
2015-03-11Nowy wygląd myjni BKF!

Zmiany jakie wprowadziliśmy w wyglądzie naszych myjni to przede wszystkim odświeżone logo oraz nowe banery. Zmiany dotyczą również nowych naklejek pulpitów, modułów oraz odkurzaczy. Naklejki będą dostępne w szerokiej palecie kolorów co pozwoli na dostosowanie wizualne myjni do indywidualnych potrzeb właściciela. Wprowadzone przez nas zmiany z pewnością nadadzą myjnią nowoczesny oraz elegancki wygląd. Poniżej przedstawiamy wizualizację nowych naklejek oraz konstrukcji myjni. 

2015-03-10Działanie nowej rozmieniarki BKF

Rozmieniarka jest dodatkiem, który może znacząco przyczynić się do wzrostu zyskowności myjni bezdotykowej. Dzięki temu urządzeniu brak drobnych monet wśród klientów myjni przestaje być problemem. Opcje drukowania potwierdzeń oraz sprzedaży kart lojalnościowych z pewnością przyczynią się do wzrostu atrakcyjności myjni. Dodatkowo rozmieniarkę możemy w prosty oraz wygodny sposób monitorować przez internet. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości urządzenia.

2015-03-03Międzynarodowe Targi Paliwowe Stacja i Biznes Przyszłości

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych działalnością BKF. W dniach 10-11 czerwca będzie można odwiedzić nas na targach we Wrocławiu. Nasza firma weźmie udział w Międzynarodowych Targach Paliwowych, gdzie jako liderzy w branży myjni bezdotykowych będziemy mieć przyjemność zaprezentować nasze produkty.

Stacja i Biznes Przyszłości to nowość targowa. Oprócz BKF w tym prestiżowym wydarzeniu weźmie udział około 100 czołowych wystawców i przedstawicieli z branży stacji paliw. W ramach wydarzenia będzie można wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, które dla odwiedzających poprowadzą eksperci rynkowi oraz trenerzy biznesu. 

Zachęcamy do odwiedzenia wrocławskich targów i oczywiście zapraszamy Państwa do zobaczenia naszego stoiska w Hali Stulecia, zabytkowym obiekcie, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Do zobaczenia w czerwcu!

2015-02-27Podsumowanie lutego 2015

Najkrótszy miesiąc roku powoli dobiega końca. Pora na krótkie podsumowanie działalności BKF Myjnie w lutym 2015. Łącznie udało nam się otworzyć 7 nowych myjni z 22 stanowiskami mycia, z czego aż 5 myjni to myjnie modułowe. Spośród nowych myjni BKF 2 powstały w Polsce.  O jedną nową myjnię wzbogaciły się takie państwa jak Czechy, Rosja, Estonia, Słowacja i Węgry.

Luty był dobrym miesiącem dla BKF, ale przed nami wciąż wiele ciężkiej pracy, kolejne realizacje wciąż przed nami. Jesteśmy przekonani, że nowootwarte myjnie przyciągną wielu kierowców oraz będą sprawować się wyśmienicie. Podobnie jak otwarta w zeszłym roku myjnia w Wilnie o czym świadczy poniższy film. Zapraszamy do oglądania!

2015-01-29Myjnie BKF otwarte w styczniu 2015

Rok 2015 zaczął się bardzo dobrze dla BKF. Udało nam się wybudować 11 myjni z aż 53 stanowiskami mycia.

Najwięcej myjni powstało za naszą wschodią granicą. Aż 6 myjni udało się otworzyć w Rosji, 1 myjnia powstała na Ukrainie. W Polsce pojawiły się 4 nowe myjnie BKF. Poza jedną myjnią wszystkie powstałe w styczniu 2015 są myjniami kontenerowymi.

Cieszymy się ze świetnego rozpoczęcia roku w naszej firmie i zabieramy się do ciężkiej pracy aby znów móc pochwalić się dobrymi wynikami.

2015-01-14BKF zdobywcą Złotego Godła Najwyższa Jakość QI 2014!

Nasza firma została nagrodzona za produkt najwyższej jakości! Z dumą prezentujemy otrzymany przez nas certyfikat Złotego Godła Najwyższa jakość Quaility International 2014. Nagrodę otrzymaliśmy w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości. Nagroda ta jest dowodem na to, że BKF dostarcza swoim klientom produkty na najwyższym poziomie oraz stosuje najwyższe standardy zarządzania jakością.

Otrzymana nagroda jest dla nas powodem do ogromnej radości jednocześnie motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy, której owocem jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości.

2015-01-05Podsumowanie roku 2014!

Kolejny pracowity rok już za nami. Miniony rok 2014 możemy uznać za bardzo udany, otworzyliśmy aż 135 myjni wraz z 516 stanowiskami mycia!

Najwięcej z zeszłorocznych myjni pojawiło się w Polsce. W naszym kraju udało się otworzyć 69 myjni z 190 stanowiskami mycia. Największym odbiorcą zagranicznym naszych myjni w 2014 roku była Rosja, gdzie uruchomiliśmy aż 44 myjnie z 237 stanowiskami mycia. Myjnie BKF pojwiały się również na Słowacji, gdzie zaczęło działać 7 myjni z 20 stanowiskami oraz w Czechach, gdzie otworzyliśmy 5 myjni z 19 stanowiskami. Kolejnym bardzo istotnym rynkiem dla BKF była Białoruś gdzie pojawiło się 6 myjni z 30 stanowiskami mycia. Dwie myjnie wraz z 8 stanowiskami pojawiły się w Estonii. We Francji uruchomiliśmy 1 myjnię z 4 stanowiskami mycia, podobnie jak na Litwie lecz myjnia wybudowana w tym kraju miała jedno stanowisko więcej. Na Węgrzech otworzyliśmy jedno stanowisko myjące.

Tak dobre wyniki pozwalają nam patrzyć z nadzieją w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku będziemy mogli z dumą opowiadać o naszych nowościach oraz chwalić się nowymi realizacjami.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+