Blog

2011-08-24Nowa myjnia na koniec lata

Wybieracie się do Darłowa?
Wpadnijcie umyć samochód.

Konstrukcja tej myjni pozwala na jednoczesne czyszczenie dwóch pojazdów osobowych oraz jednego tira, na stanowisku zewnętrznym. Klienci mają do wyboru 5 programów mycia - od oprysku, przez mycie ciśnieniowe aż po pełną konserwację i nabłyszczanie.

Nowoczesne systemy zainstalowane przez firmę BKF zapewniają maksymalną dbałość o środowisko naturalne - m.in. dzieki precyzyjnemu dozowaniu chemii, zaś innowacyjne technologie takie jak oczyszczanie wody czy kontrola myjni, zapewniają najwyższą jakość mycia.

Zapraszamy na królewskie mycie do Darłowa - miasta królów.

2011-08-16Podwójna wygrana Waldka Kluzy

Mimo, że przeciwnicy siedzieli mu na ogonie nasz kierowca wygrał obie rundy GSMP w swojej klasie rozgrywane w Banovcach na Słowacji.

Waldek Kluza: - Pierwsze miejsca w klasie w obu rozegranych rundach pozwoliły nam zdobyć bardzo cenne punkty. Wyniki w klasyfikacji generalnej również nas cieszą, zważywszy na to z jak mocną, międzynarodową stawką mieliśmy do czynienia. Już po przejazdach treningowych było widać, że walka będzie zacięta. Jak zwykle na zawodach w Słowacji panowała fantastyczna atmosfera, a dzięki organizacji na bardzo wysokim poziomie wszystko odbyło się bez problemów. Mimo tego że co chwila straszyły nas chmury, pogoda się utrzymała i warunki były takie same dla wszystkich zawodników.
- Chcę bardzo podziękować Grzegorzowi Dulowi za niesamowitą walkę (udało nam się zmieścić w jednej sekundzie). To wielka przyjemność rywalizować z Grześkiem, który jest świetnym kierowcą. Niestety na bardzo trudnej, wymagającej, technicznej trasie w Banovcach Rafał Grzesiński nie mógł się odnaleźć i od sobotnich treningów dojeżdżał za nami. Chciałem przy tej okazji podziękować chłopakom z zespołu za ciężką pracę i świetnie przygotowany samochód, który sprawował sie idealnie, a ja starałem się mu nie przeszkadzać. Od początku wszystko układało się dobrze i z każdym przejazdem udawało się osiągać bardzo dobre wyniki. Bardzo się cieszę z szansy startu w Banovcach i znów chętnie wrócę tutaj za rok.

Waldek Kluza dzięki doskonałemu czasowi w Banovcach awansował w klasyfikacji generalnej z piątej na czwartą pozycję.

Na Słowacji pogoda dopisywała, choć na metę dojechało tylko 84 kierowców spośród startujących 120. Samochód (Mitsubishi Lancer EVO IX) po raz kolejny spisał się doskonale dając Waldkowi tak potrzebne na mecie setne sekundy przewagi nad Grzegorzem Dulem (który startuje tym samym modelem Mitsubishi).

Zobaczcie jak wyglądała trasa widziana z kamery samochodu:

2011-08-12Nowa myjnia otwarta w Brześciu!

6 stanowisk mycia, odkurzacz dwustanowiskowy, oraz kontenerowa konstrukcja i podświetlona attyka przyciągnęły wielu gapiów (nawet tych niezmotoryzowanych).

Nowoczesny wygląd konstrukcji wzbudził powszechne zainteresowanie, zaś do samej myjni ustawiła się długa kolejka samochodów do umycia. Myjnia znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - wokół powstają wciąż nowe osiedla oraz inwestycje.

Wstąpcie umyć auto, jeśli wybieracie się na wschód!

2011-08-03NOWOŚĆ! Myjki talerzowe już w ofercie

Wykonane w pełni z nierdzewnych materiałów, zostały zaprojektowane z myślą o uciążliwych zabrudzeniach. W połączeniu z gorącą wodą o ciśnieniu do 350 bar skutecznie usuwają brud i inne nieczystości. Sprawdzają się szczególnie dobrze w takich miejscach jak; podjazdy, myjnie, stacje benzynowe, stacje obsługi pojazdów, przetwórnie żywności, podziemne garaże, magazyny, dachy, chodniki itp.

Myjki BKF Rando są przystosowane do czyszczenia różnych powierzchni, występują również w wielu rozmiarach. Od poręcznych, używanych do czyszczenia murów z grafitti, przez zaprojektowaną specjalnie do czyszczenia dachów aż po wytrzymałe, przemysłowe urządzenia używane do czyszczenia podłóg w fabrykach. Szeroka gama możliwości sprawia, że każdy znajdzie urządzenie przystosowane do swoich potrzeb.

Więcej informacji znajdziesz na: bkf.pl/rando

2011-07-20Nowa myjnia BKF w Siedlcach!
Nowa myjnia posiada trzy stanowiska do mycia oraz dwa do odkurzania. 5 programów mycia pozwala na dokładne wyczyszczenie każdego samochodu. Dodatkowym wyposażeniem jest stanowisko dla większych pojazdów - tutaj można umyć każdą bagażówkę. Myjnia jest również wyposażona w innowacyjne systemy BKF Net Control oraz BKF Key - bezgotówkowy system płatności, umożliwiający organizowanie akcji promocyjnych, oraz wdrażania programów lojalnościowych.
Serdecznie zapraszamy
2011-07-14Nasz Góral trzeci w Sopocie
Waldek Kluza wywalczył trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze w swojej klasie N+2000 podczas kolejnych rund GSMP 2011 w Sopocie, które odbyły się w miniony weekend, 9-10 lipca. Uzyskane punkty pozwoliły umocnić się na piątej pozycji w klasyfikacji generalnej oraz zbliżyć do zajmującego czwarte miejsce Aleksandra Michałowskiego.
Kolejne rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski rozegrane zostaną na początku sierpnia na Słowacji, koło Banovców nad Bebravou.

2011-07-07Nowe myjki stacjonarne
Centralne systemy mycia dla myjni ręcznych to owoc pracy naszych inżynierów. Myjki stacjonarne BKF Stabo, będące główną jednostką nowego systemu, są od początku do końca zaprojektowane i wyprodukowane w siedzibie naszej firmy. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów - pomp i silników - od najlepszych producentów, udało nam się uzyskać profesjonalny produkt dla najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty BKF Stabo.
2011-07-01Nowa inwestycja w Szczecinie
W Mierzynie przy ul. Weleckiej otwarta została nowa 6-stanowiskowa myjnia BKF. Nowoczesna myjnia kontenerowa oferuje do dyspozycji klientów 5 programów bezdotykowego mycia oraz 3 stanowiska do sprzątania pojazdów! Dzięki zainstalowanej rozmieniarce, klienci oszczędzają czas na szukanie i zdobywanie drobnych. Warto zauważyć, że myjnia znajduje się pod najnowszym modelem wiaty - BKF DESIGN. Zapraszamy!
2011-06-22Udany finisz Waldka Kluzy
Nasz rajdowiec Waldek Kluza zajął 1 miejsce w swojej klasie N+2000 podczas III i IV rundy GSMP w Limanowej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego rajdu.
2011-06-17BKF Tour
Produkcja urządzeń wysokociśnieniowych BKF rozpoczęła w 2004 roku. Przez 7 lat od tej daty firma bardzo się rozwinęła, a obecna produkcja urządzeń ewoluowała w sprawnie działającą i doskonale zarządzaną fabrykę. Posiadamy nowoczesne urządzenia dzięki którym stajemy się samowystarczalni i otwarci na zmiany oraz innowacje. Serdecznie zapraszamy naszych dotychczasowych partnerów, przyszłych klientów i wszystkich zainteresowanych naszymi produktami i produkcją do zwiedzenia naszej fabryki. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli pod nr. 91 8 147 121 Pan Krzysztof Grabsztunowicz. Pytania i zgłoszenia można również wysłać mailem na adres: biuro@bkfmyjnie.pl.
Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+