Blog

2011-11-04Profesjonalna myjnia dla profesjonalnego serwisu

Niedawno zakończyliśmy rozbudowę profesjonalnego serwisu samochodów osobowych i ciężarowych "Kendal"o specjalistyczne urzadzenia do mycia samochodów.

Ten nietypowy projekt obejmuje zainstalowanie portalowej myjni 3-szczotkowej oraz myjni kontenerowej 4-stanowiskowej. Obydwa systemy mycia zainstalowane zostały wewnątrz budynku i zintegrowane z istniejącą już infrastrukturą serwisu.

Zgodnie z motto serwisu: "Bo samochód też ma swoje potrzeby" Kendal oferuje teraz również kompleksowe usługi mycia samochodów wszelkich rozmiarów!

Zainstalowane urządzenia:
- myjnia portalowa 3-szczotkowa Steinbrueckner wraz z systemem SPRAY BEFORE i panelem sterującym i kompletem szyn,
- CW 4 T 6 + odkurzacz 2-stanowiskowy

Portalowa myjnia TIR i BUS wyposażona jest w 3 szczotkową myjnię bramową Steinbrückner, przeznaczoną do mycia samochodów typu:

  • Minibusy i podobne
  • Samochody dostawcze wszelkiego rodzaju
  • Cysterny
  • Samochody otwarte (wywrotki)
  • Zestawy ciężarowe z naczepami i przyczepami
  • Autobusy
  • Śmieciarki


Dla każdego rodzaju pojazdu myjnia ma osobny program mycia.

Myjnia dla samochodów osobowych posiada aż 4 stanowiska, jest samoobsługowa i całodobowa, a wszystko to w trosce o Państwa cenny czas.

Więcej szczegółów na: http://www.kendal.com.pl/oferta/myjnia/

2011-10-27Nowa myjnia BKF we Włocławku!

Jest to myjnia kontenerowa z konstrukcją Futuro. Kontener wykonany według projektu BKF Myjnie, zawiera kompletną technikę na jednolitym stelażu ze stacją uzdatniania wody, stacją myjącą oraz piecem 2-funkcyjnym.

Myjnia wyposażona jest w trzy stanowiska zadaszone oraz jedno zewnętrzne. Dla klientów dostępne jest 5 programów mycia, stacja wyposazona jest również w system BKF Net Control.

Nowoczesna konstrukcja Futuro z pewnością będzie przyciagać uwagę.

Serdecznie zapraszamy na mycie do Włocławka!

2011-10-12Pierwsza myjnia BKF w Rosji!

Jest to pierwsza samoobsługowa myjnia firmy BKF Service występująca pod chwytliwą nazwą „H2O”.

Planujemy że nasza sieć myjni do końca 2012 roku rozrośnie się do 12 myjni samoobsługowych na terenach parkingów przy hipermarketach w Petersburgu i Moskwie.

Nowa myjnia BKF Service to sześciostanowiskowa nowoczesna myjnia kontenerowa, oferująca klientom 6 programów mycia bezdotykowego. Dzięki zamontowanym czytnikom banknotów, rozmieniarce oraz wrzutnikom monet, klienci mają pełną wygodę korzystania z myjni przez 24 godziny na dobę, bez potrzeby ingerencji pracownika myjni. Pierwsi klienci w St. Petersburgu chwalą sobie myjnię podkreślając jej nowoczesną technologię mycia sześcioma programami, oraz nowatorskie podejście do mycia samochodów, z którym spotykają się po raz pierwszy.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Petersburga i okolic do przetestowania naszej nowej myjni.

2011-10-07BKF na Facebooku
Przyłącz się do nas. Bądź na bieżąco i pierwszy dowiedz się o nowościach w firmie. Bierz udział w konkursach i zabawach.

Zapraszamy na stronę firmową BKF na Facebooku. Znajdziecie tam relacje z imprez, w jakich braliśmy udział, zaproszenia na nadchodzące targi, zdjęcia z życia codziennego firmy oraz informacje o sponsorowanych przez nas sportowcach i imprezach oraz wiele innych...

Strona firmowa BKF na Facebooku to również dodatkowy kanał komunikacji z firmą – zapraszamy do zadawania pytań, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

Pozdrawiamy!
Zespół BKF

2011-10-05Waldek Kluza mistrzem!

Gratulujemy Waldkowi tak pięknego zakończenia sezonu oraz kolejnego doskonałego wyniku w karierze.

Sponsorowany przez BKF Myjnie kierowca stanął na pierwszym miejscu podium w swojej klasie N+2000. W klasyfikacji generalnej zajął 7 miejsce.

Tuż przed 13. i 14. odcinkiem odcinkiem GSMP Waldek Kluza mówił:

"Ten weekend zakończy sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Jedziemy do Siennej, jako liderzy klasy N+2000 i priorytetem jest dla naszego zespołu wywalczyć tytuł Mistrza. Nie będzie to zadanie łatwe, dlatego że szanse na to trofeum ma także Grzesiek Dul. Wiem, że czeka nas wyjątkowo trudna walka, ponieważ Grzesiek to doskonały kierowca, ale damy z siebie wszystko, żeby wygrać. Przygotowania do GSMP Sienna były stresujące, ponieważ wszyscy w zespole wiemy jak ważny będzie to dla nas wyścig, ale ostatecznie wszystko się ułożyło dobrze i zmotywowani staniemy już jutro na starcie.

Trasa GSMP Sienna jest wąska i specyfiką przypomina odcinek specjalny i wymaga odpowiedniego stylu jazdy. Lubię jednak tą trasę, która już w zeszłym sezonie zrobiła na mnie duże wrażenie. Miło będzie tutaj wrócić. Wszystko rozstrzygnie się już w ten weekend."

Jak widać wszystko poszło dobrze i dzięki pracy całego zespołu oraz wsparciu kibiców nasz kierowca stanął na szczycie podium.

Życzymy kolejnych sukcesów i gratulujemy zwycięstwa!

2011-09-27Nowa myjnia BKF w Olsztynie

Trzy stanowiska dla samochodów osobowych oraz czwarte - dodatkowe - dla większych pojazdów zapewniają możliwość wyczyszczenia samochodu o każdych gabarytach. Myjnia "Bajkowa" wyposażona jest w sześć programów mycia, dodatkowy program czyszczenia felg, dwa stanowiska odkurzaczy oraz rozmieniarkę banknotów - te udogodnienia znacząco przyczyniają się do komfortu użytkowania myjni.

Ciekawostką jest zainstalowany system BKF Euro Key. Jest to rozwiązanie znacznie ułatwiające płacenie oraz umożliwiające obsługę floty firmowej (kontraktowanie kluczy dla poszczególnych pojazdów). Klucze pozwalają na korzystanie z myjni bezgotówkowo - wystarczy okresowo uzupełniać ilość impulsów i już nigdy nie będziemy musieli martwić się o brak drobnych.

Jak widać na zdjęciach, myjnia położona jest pośrodku terenu zielonego, co wpływa na spokojną atmosferę otoczenia. Równocześnie nie jest zbyt oddalona od centrum Olsztyna - to idealna lokalizacja na mycie samochodu w weekend, lub w tygodniu po pracy.

Zapraszamy na 'bajkowe' mycie!

2011-09-21BKF Squash Cup

Drodzy miłośnicy Squasha. Z okazji nadchodzącego sezonu squashowego pragniemy Was zaprosić na imprezę squashową, organizowaną przez firmę BKF Myjnie oraz Rampa Squash, która odbędzie się 24 września 2011 roku. Tym razem, po raz pierwszy w historii Szczecina, zawodnicy bedą mieli okazję powalczyć o 1000 zł jako nagrodę główną, ufundowaną przez firmę BKF , oraz 300 zł za drugie miejsce i 200 zł za trzecie.

Tak wysokiej nagrody pieniężnej w Szczecinie jeszcze nie było, a to dopiero początek niespodzianek!

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają od Rampy pakiet startowy, który zawiera:
- Oryginalna koszulkę turniejową - Otwarcie sezonu 2011
- Drobne upominki i gadżety od sponsorów i Squasha na Rampie

Lista zgłoszeń wciąż otwarta, zapraszamy do udziału!

2011-09-16Nagroda dla Myjki ciśnieniowej Stabo!

W sobotę - drugi dzień targów - mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy wyrób" za stacjonarne myjki wysokociśnieniowe BKF Stabo.

Komisja konkursowa targów wyróżniła nasz produkt pod względem jakości wykonania, innowacji oraz przede wszystkim sposobu prezentacji.

Linia myjek wysokocićnieniowych Stabo powstała przy wykorzystaniu środków unijnych przy pomocy Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji na bkf.pl/aktualnosci

2011-09-14Rajd BAJA POLAND 2011

Rajd BAJA POLAND 2011 jest rundą kandydacką Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych i organizowany jest na terenie Miasta Szczecin, Gminy Dobra i po raz pierwszy na terenie Poligonu Drawsko.

Firma BKF miała przyjemność dbania o wizualną stronę tegorocznej edycji rajdu - nasze załogi czyszczące czekały na maszyny przed startem i za linią mety, wyposażone w specjalne samochody-myjnie. Zadbaliśmy o to by żaden pojazd nie straszył brudem. Nie odpuściliśmy żadnej maszynie ani załodze.

Rajd odbył się w dniach 09-11 września 2011 r. Był rozgrywany jako:
- Runda kandydacka Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych
- Puchar Europy Centralnej w Rajdach Terenowych FIA
- Otwarte Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych
- Mistrzostwa Republiki Czeskiej i Słowacji w Rajdach Terenowych

Rajd rozgrywał się na długości 713,40 km, objął 8 odcinków specjalnych o łącznej długości 408,00 km
Długość całkowita rajdu: 713,40 km
Liczba odcinków specjalnych (OS): 8
Długość całkowita odcinków specjalnych (OS): 408,00 km
Liczba sekcji: 5
Liczba etapów: 2

Zapraszamy do Szczecina na kolejną edycję już za rok!

2011-08-30Sukces BKF na targach w Moskwie

Targi Automechanika to największa wystawa o tematyce samochodowej na wschód od Frankfurtu. Nie mogło więc nas tam zabraknąć.

Pośród wystawców zebranych w Expocentre - większość stanowiły firmy lokalne - z Rosji oraz Chin, choć na całych targach znalazło się aż 26 firm z Polski. Wśród zwiedzających również przeważali Rosjanie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej frekwencji. Nasze stoisko odwiedziły tłumy zainteresowanych, wielu z nich pytało się o konkretne rozwiązania stosowane na myjniach bezdotykowych co nastraja nas bardzo optymistycznie do współpracy z lokalnymi firmami. Szczególne zainteresowanie wzbudził pokaz sterowania myjnią przez internet z możliwością kontroli parametrów, oraz panel kliencki z możliwością podglądu bieżących statystyk.

Na tegorocznej edycji targów Automechanika w Moskwie, zwiedzający mogli podziwiać naszą dwustanowiskową myjnię wyposażoną w pięcioprogramowy moduł, czytnik banknotów oraz system płatności comestero. Wszystko to w naszym firmowym czerwonym kolorze. Całe stoisko zajęło 90 m2.

Rozwinięcie sprzedaży na tereny wschodniej Europy, w tym przede wszystkim na rynek Rosyjski, jest naturalną drogą rozwoju dla naszej firmy. Powoli nasycający się polski rynek myjni samochodowych wymusza na nas ekspansję na nowe rynki. Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, jednak ilośc odwiedzających stoisko przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Uważam, że nasza czterodniowa wizyta w Moskwie była bardzo udana. Zamierzamy powtórzyć ten wynik w przyszłym roku.

- Marcel Szmagara, Menedżer ds. eksportu

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+