Blog

2012-02-17BKF myje pojazdy na 8 Rajdzie Lotos Baltic Cup

W cyklu RSMP udział biorą takie sławy jak: Kajetan Kajetanowicz, Bryan Bouffier, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar czy bracia Bębenek. Spodziewamy się również załóg zagranicznych.

Dodatkową atrakcją będzie jednodniowy Rajd Legend, który zostanie rozegrany w sobotę na tych samych odcinkach, po których będą się ścigać kierowcy ze stawki RSMP. Do udziału w nim zostali zaproszeni weterani polskich rajdów m.in.: Jan Kościuszko, Tomasz Ciecierzyński, Włodzimierz Groblewski, Andrzej Lubiak czy Konstanty Walentowicz.

Czystość samochodów na rajdzie zapewni myjnia BKF ulokowana w Sopocie na ul. 3 Maja 61. To będzie doskonała okazja do obejrzenia sportowych maszyn z bliska.

Cieszący się ogromną popularnością prolog rozgrywany w hali ERGO ARENA (po raz pierwszy będzie liczył się do klasyfikacji rajdu) w roku 2012 będzie jeszcze bardziej spektakularny i atrakcyjny. Super Odcinek Specjalny poprzedzą: uroczyste otwarcie rajdu, pokazy ekstremalnej jazdy motocyklowej, wyścigi drifftujących modeli samochodów sportowych, wyścigi gokartów prowadzonych przez zaproszone gwiazdy i mistrzów kierownicy. Wielką atrakcją będzie rozszerzenie trasy o wyjazd na zewnątrz obiektu, gdzie odcinek będzie kontynuowany w zimowych warunkach.

Więcej informacji o rajdzie znajdą Państwo na www.rajdlotos.pl

2012-02-13Pierwsze międzynarodowe szkolenie serwisantów BKF

Od poniedziałku, aż do piątku w siedzibie firmy w Skarbimierzycach będzie trwać szkolenie pracowników serwisu z zagranicy. Obecni będą serwisanci z Rosji, Białorusi, Grecji i Słowacji.

Gwarantem działania innowacyjnych technologii wprowadzanych przez BKF jest doskonale przeszkolony serwis.

Dzięki szkoleniom takim jak dzisiejsze będziemy mogli zagwarantować wysoki poziom obsługi naszych urządzeń za granicą. Poszerzenie wiedzy o nowych rozwiązaniach oraz technologiach jakie pojawiły się w naszych produktach pomoże zwiększyć bezawaryjność u naszych zagranicznych partnerów - mówi Radomir Ronka, szef serwisu BKF Myjnie.

2012-02-09Kompleksowe mycie w Gliwicach

Zapraszamy na kompleksową myjnię do Gliwic - cztery stanowiska w tym jedno zewnętrzne tuż przy stacji kontroli pojazdów na pewno przydadzą się by wypucować auto przed przeglądem i nie tylko...

Myjnia na ulicy Chorzowskiej to nietypowa konstrukcja, technika zazwyczaj umieszczana w kontenerze tym razem została "schowana" w budynku stojącym tuż obok. Takie rozwiązanie powoliło oszczędzić miejsce na posesji oraz uatrakcyjnić zewnętrzny wygląd myjni.

Zapraszamy do mycia pojazdów w Gliwicach!

2012-01-13Kolejne myjnie BKF już działają!

Zapraszamy na niedawno otwarte myjnie produkcji BKF.

2-stanowiskowa myjnia kontenerowa w Zabłudowie przy ul. Białostockiej.

2-stanowiskowa myjnia modułowa w Strzelcach Opolskich przy ul. 1-go Maja.

4-stanowiskowa myjnia kontenerowa w Tychach przy ul. Jana Pawła II.

6-stanowiskowa myjnia kontenerowa w Legnicy przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy.

Wszystkie myjnie są wyposażone w:
 • System precyzyjnego dozowania chemii (PDS), opierający się na pompach dozujących, odmierzających dawkę chemii na podstawie objętości przepompowanej wody. Dzięki temu uzyskujemy niespotykaną do tej pory w myjniach precyzję dozowania niezależnie od ciśnienia w sieci wodociągowej i ilości równocześnie myjących stanowisk, co z kolei przekłada się na jakość mycia.
 • System oczyszczania wody (CWS), oparty o dwukolumnowy zmiękczacz oraz odwróconą osmozę, zaprojektowane specjalnie przez nasz zespół pod potrzeby naszego urządzenia. Sterowanie tym systemem jest zintegrowane z całą myjnią.
 • System zarządzania myjnią (CP), oparty o super nowoczesny komputer przemysłowy B&R Automation. Autorskie oprogramowanie BKF Myjnie umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu 5,7” ciekłokrystalicznego dotykowego wyświetlacza. System wyposażony jest m.in. w autodiagnostykę, gradację poziomów dostępów do poszczególnych funkcji, ochronę hasłem, możliwość zmiany ustawień myjni, zmiany cen poszczególnych programów.
 • System nadzoru urządzenia przez Internet (NC). Pozwala na podgląd wszystkich kluczowych dla działania myjni parametrów. BKF Net Control jest automatycznym nadzorcą, który wysyła maile z informacją o przeglądzie, awarii, wysyła dane statystyczne wielkość obrotów na myjni z rozłożeniem na godziny, pozwala zmieniać ustawienia myjni przez Internet. System ten daje możliwość zarządzania myjnią lub całą siecią myjni z komputera lub nawet telefonu komórkowego.

Już wkrótce więcej informacji o naszych myjniach!

2011-12-15Bezpieczna jazda zimą z Waldkiem Kluzą

Do Nowego Targu przybyło wielu znanych kierowców biorących na co dzień udział w rajdach i wyścigach. Byli to m.in. Leszek Kuzaj, sponsorowany przez BKF Waldemar Kluza, Michał Elżbieciak, oraz osoba która wszyscy podziwiają - Bartłomiej Ostałowski, który po wypadku w którym stracił obie ręce, prowadzi swoją niezwykle mocną maszynę wyłącznie przy pomocy nóg.

Impreza przyciągnęła nie tylko fanów czterech kółek, ale również zwykłych kierowców, którzy chcieli by się dowiedzieć jak bezpiecznie poruszać się w zimowych warunkach.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji związanych właśnie z jazdą w trudnych warunkach. Można było zasiąść za kierownicą Subaru Imprezy STI czy przejechać się z kierowcami D1 KRK Drift Team.

Dzieciom rozdawano opaski odblaskowe, natomiast policjanci przywieźli ze sobą specjalne urządzenia na którym można było sprawdzić siłę uderzenia w wyniku zderzenia przy prędkości 50 km/h. Policjanci mieli też alkogogle – to urządzenie pozwala z kolei sprawdzić na trzeźwo swoje reakcje fizyczne przy dwóch promilach alkoholu w organizmie.

Korzystając z okazji przypominamy wszystkim kierowcom o bezpiecznej jeździe, szczególnie w okresie świątecznym.

2011-12-12Nowa myjnia BKF w Sopocie

To kolejna realizacja naszej firmy na Pomorzu. Tym razem prezentujemy nowoczesną 4-stanowiskową myjnię kontenerową z nowym wzorem banerów (ścianek działowych).

Myjnia znajduje się w Sopocie na ul. 3 Maja. Jest wyposażona w:

 • duży kontener 5x6m,
 • cztery duże stanowiska mycia,
 • 6 programów mycia,
 • kocioł kondensacyjny oszczędzający energię,
 • system CASH FLOW zasysania monet do stanowiska centralnego,
 • system BKF KEY (płatność bezgotówkowa),
 • 2 odkurzacze dwustanowiskowe.

Sama konstrukcja powstała w systemie PRO, wszystkie słupy są obudowane a dach wykonany jest z poliwęglanu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej myjni w Sopocie!

Więcej szczegółów tutaj.

2011-12-02Nowe odkurzacze dla nowoczesnych myjni

Wprowadziliśmy nowe rozwiązania technologiczne w odkurzaczach BKF. Dzięki nim zwiększyliśmy niezawodność i trwałość maszyn montowanych na naszych myjniach – umożliwiło to m.in. wykorzystanie przemysłowych turbin trójfazowych.

Więcej informacji tutaj: odkurzacze turbinowe BKF.

2011-11-21Szybki debiut Kluzy na Barbórce

Mimo że dla naszego kierowcy Barbórka była rajdowym debiutem uzyskał doskonały czas i zakończył wyścig na piątym miejscu.

Po zakończeniu sezonu GSMP postanowiliśmy wykorzystać przerwę na start w rajdzie. Wybór padł na Barbórkę Cieszyńską. Styl rajdowy różni się znacznie od jazdy wyścigowej, więc ten start będzie dla mnie nauką. Jedziemy bez presji wyniku, ale i tak chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. Do naszego zespołu dołącza ponownie pilot Michał Miklaszewski - pisał przed rajdem Waldek Kluza.

Według czasów na mecie pierwszą piątkę zamknął najszybszych na tegorocznej Barbórce Cieszyńskiej Waldek Kluza. To doskonały wynik jak na pierwszy start w tym rajdzie, jednak z racji tego, że startuje w klasie N4/30 - nasz kierowca nie jest liczony w klasyfikacji generalnej.

Gratulujemy doskonałego wyniku!

2011-11-18BKF od dziś z certyfikatem jakości ISO

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2008 przez BKF to ogromne osiągnięcie i potwierdzenie pozytywnych zmian w organizacji i zasadach funkcjonowania firmy. Jest to sukces całego personelu firmy, gdyż poziom jakości każdej organizacji zależy od całego zespołu.

14 listopada 2011 roku firma BKF otrzymała Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 potwierdzający skuteczne zarządzanie oraz zdolność do rozwoju i ciągłego doskonalenia.

Jesteśmy dumni z tego, iż spełniamy wszystkie warunki do otrzymania tego uznawanego na całym świecie wyróżnienia.

Systematycznie pracujemy nad podnoszeniem jakości świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, by doskonalić wszystkie obszary naszej działalności wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013”

Tytuł projektu: „Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.”

Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-003/11-00

2011-11-14BKF Myjnie Symbolem Biznesu Rodzinnego 2011

BKF Myjnie zostały nagrodzone prestiżowym tytułem "Symbol 2011" w kategorii Biznes Rodzinny w ramach programu prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Uroczysta gala, podczas której wręczono tytuły laureatom pierwszej edycji programu odbyła się w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je te podmioty, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą. Celem programu jest, aby pisząc i mówiąc o danej firmie mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość i zaufanie.

Kapituła Programu nagrodziła Państwa za doskonałą jakość i kompleksowość oferowanych produktów, dużą innowacyjność we wprowadzaniu nowych rozwiązań i nieustanne poszerzanie oferty. Szczególne uznanie zyskał także fakt regularnego rozwoju, widocznego w liczbach, a także ekspansji na rynki zagraniczne, przy zachowaniu wyłącznie polskiego kapitału - czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Symbole 2011 to elitarny ogólnopolski program promocyjny prowadzony przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej. Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć na tle całego polskiego biznesu w poszczególnych branżach. Gazeta honoruje te firmy, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży.

Jeszcze raz dziękujemy kapitule za docenienie naszych działań oraz wszystkim pracownikom którzy są motorem sukcesu naszej firmy.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+