Magazynier

Poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

podstawowe obowiązki:
  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek
  • dbałość o porządek w magazynie
  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • obsługa wózka widłowego

wymagane:
  • motywacja do prac fizycznych
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • doświadczenie nie jest wymagane

oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • szkolenia,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

miejsce pracy: Skarbimierzyce

CV prosimy kierować na adres: handel@bkf.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+