BKF Sp. z o.o.
Skarbimierzyce 22
72-002 Dołuje k/Szczecina

Sekretariat
tel. +48 91 814 71 28
i.grzelak@bkf.pl

Biuro obsługi klienta
Dział Handlowy

tel. +48 91 8147 121
kom. +48 601 577 950
fax +48 91 8147 129
biuro@bkfmyjnie.pl

Dyrektor Regionu Zachód
Krzysztof Rutkowski

kom. +48 607 218 018
k.rutkowski@bkfmyjnie.pl

woj. zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Dyrektor Handlowy
Adam Kudźma

kom. +48 601 707 084
a.kudzma@bkfmyjnie.pl

woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

Serwis

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
tel. +48 91 81 47 134

Poniedziałek-Piątek 16:00-20:00
kom. +48 607 735 705
kom. +48 601 721 664

 

Sobota-Niedziela 9:00-18:00
+48 607 735 705
+48 601 721 664

fax +48 91 8147 129
serwis@bkfmyjnie.pl

Księgowość

tel. +48 91 8147 127
fax +48 91 8147 148
ksiegowosc@bkfmyjnie.pl

Marketing

tel. +48 91 8147 117
kom. +48 607 730 869
marketing@bkfmyjnie.pl
Foreign offices

We want to serve and help our clients also beyond Poland. Our foreign representatives are listed below:

Armenia
BKF Caucasus

+995 599 57 02 40
+995 597 10 70 27
caucasus@bkfcarwash.eu

Azerbaijan
BKF Caucasus

+995 599 57 02 40
+995 597 10 70 27
caucasus@bkfcarwash.eu

Belarus
OOO «БелБКФ»  


+375 152 601 301
office@bkf.by

Czech Republic
Rospara Piotr


+420 77 67 33 228
p.rospara@bkfcarwash.cz

Estonia
Jevgeni Simonov


+372 56564206
estonia@bkfcarwash.eu

France
Jean Pierre Tulle
 

+331 609 625 50
france@bkfcarwash.eu

Georgia
BKF Caucasus

+995 599 57 02 40
+995 597 10 70 27
caucasus@bkfcarwash.eu

Greece
Manolis Kenteroglou

+30 25510 27535
+30 6945 59 67 07
greece@bkfcarwash.eu

Hungary
Radoslav Šinko 


+36 06 70 659 3255
r.sinko@bkfcarwash.hu

Latvia
ForAuto

+371 288 024 10

forauto@forauto.lv

Lithuania
Tomas Leonavičius

+370 602 32666
+370 524 606 43
tomas.leonavicius@svarosbroliai.lt

Romania
Radu Iulian Duicu


+407 223 577 59
romania@bkfcarwash.eu

Russia
Bogdan Nowak

+48 503 154 359
+7 911 927 45 76
russia@bkfcarwash.eu     

Slovakia
Martin Gerlici


+421 911 886 656
m.gerlici@nerta.sk

Serbia
Goran Lazarov


+381 602 345
serbia@bkfcarwash.eu

 

NIP: 782-237-01-46, KRS: 0000262269
Sąd Rejonowy w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 300 000 zł

Formularz kontaktowy
Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *
infolinia 801 000 536 Zapytaj specjalistę o szczegóły myjni i mycia bezdotykowego.
Koszt połączenia wg. stawki operatora.
Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+