Dofinansowanie z UE - wyjazd na targi

BKF Myjnie Bezdotykowe Spółka z o.o. otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na realizację projektu pn.:

„Poprawa konkurencyjności firmy BKF Myjnie Bezdotykowe sp. z o.o. poprzez udział w międzynarodowych Targach AUTOMECHNIKA MOSCOW 2011 w terminie 24-27.08.2011r.

Celem projektu była promocja Spółki BKF Myjnie Bezdotykowe poprzez udział w międzynarodowych Targach AUTOMECHANICA MOSCOW 2011 organizowanych w Moskwie w dniach 24-27 sierpnia 2011 r. Targi Automechanika Moskwa 2011 organizowane przez Messe Frankfurt GMBH są imprezą numerem 1 w przypadku branży motoryzacyjnej na całym świecie w zakresie sprzętu, akcesoriów samochodowych oraz konserwacji pojazdów. Zdobyły bardzo dobrą reputację wśród specjalistów na całym świecie i oceniane są przez nich jako wyjątkowe wydarzenie.

Organizatorzy szacują że Targi odwiedzi ponad 160.000 profesjonalnych zwiedzających z całego świata a swoją ofertę zaprezentuje ponad 4500 wystawców. Automechanika Moskwa 2011 będzie bez wątpienia największym i najbardziej prestiżowym forum motoryzacyjnym jakie odbędzie się w Rosji i Europie Wschodniej w 2011, i służyć będzie jako platforma do zapoznania się z tendencjami na rynku motoryzacyjnym.

Działalność Spółki związana jest w sposób bezpośredni z branżą motoryzacyjną i na targach prezentować będzie ona swoja ofertę wśród wystawców o profilu związanym z produktami do pielęgnacji samochodów. Udział w imprezie o takim zasięgu daje szanse na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w zakresie budowy bezdotykowych myjni samochodowych oraz ich wyposażenia i nawiązanie kontaktów z nabywcami docelowymi.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+