Program wymiany techniki myjącej

Stara myjnia nie daje już rady? Wymień ją na nową!

nowoczesna technika myjąca BKF

Sprawna myjnia to czysty zysk. Nawet najtrwalsze urządzenia ulegają procesowi naturalnego zużycia, który powoduje coraz częstsze kosztowne przestoje serwisowe. Jeśli odnosisz wrażenie, że jakość mycia się pogarsza, a liczba usterek niepokojąco rośnie – nie zwlekaj, pomyśl o wymianie urządzeń myjących już dziś.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji myjni oferujemy urządzenia najwyższej jakości, zapewniającej długotrwałą i bezawaryjną pracę na najwyższych obrotach. Opracowany przez profesjonalistów program pielęgnacji BKF gwarantuje doskonałe efekty mycia, które z pewnością docenią Twoi klienci.

Dodatkowe moduły i urządzenia uzupełniające pozwolą na zwiększenie konkurencyjności Twojej myjni, a atrakcyjne elementy reklamowe pomogą przyciągnąć nowych klientów.

zarabiaj i kontroluj
Skorzystaj z przewagi nowoczesnej technologii BKF. Sprawdzone podzespoły, uznani producenci, rozwiązania technologiczne pozwalające na minimalizację kosztów to atuty produktów BKF, które zostały docenione już przez setki inwestorów – zarówno w Polsce, jak i w Europie. Nowatorska technologia BKF to niezawodność, wygoda, bezpieczeństwo oraz pełna kontrola Twojego biznesu z każdego miejsca na świecie.
oczaruj swoich klientów
Program wymiany BKF pozwala na dowolne dopasowanie urządzeń. Poszerz swoją ofertę przez rozbudowę myjni o dodatkowe programy mycia, systemy płatności bezgotówkowej, rozmieniarki banknotów czy też stanowiska do sprzątania wnętrza pojazdów. Zwiększ atrakcyjność swojej myjni wymień attykę, podświetl ją nowoczesnym systemem LED, zainwestuj w dodatkowe elementy reklamowe – banery, pylony, maszty flagowe itp.
minimalizuj koszty serwisowe
Zapewniamy atrakcyjne warunki serwisowe, ustalane indywidualnie. Nasza oferta obejmuje pakiety startowe oraz program gwarancji producenta, co zapewne doceni każdy doświadczony właściciel myjni. Ograniczaj koszty, nie płać za obsługę serwisową urządzeń, które znasz lepiej niż niejeden serwisant.
modernizuj sprawnie i szybko
Znamy dobrze naszą konkurencję. Bacznie śledzimy rynek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować nasze produkty do rozwiązań technologicznych, stosowanych przez każdego producenta obecnego na rynku. Wymiana techniki myjącej będzie szybka i bezproblemowa.
odciąż budżet
Atrakcyjny program leasingowy pozwoli na realizację inwestycji na dogodnych warunkach finansowych, przy minimalnym udziale środków własnych. Pomożemy również w utylizacji zużytych urządzeń – oszczędzasz czas i środki.

Leasing - przykładowe kalkulacje:

miesięczna rata wpłata 20%
Technika CW3 już od 2 400zł* 30 tys. zł netto
Technika CW4 już od 3 200zł* 41 tys. zł netto
Technika CW5 już od 3 950zł* 51 tys. zł netto
Technika CW6 już od 4 700zł* 61 tys. zł netto
* kwota miesięcznej raty netto, należy doliczyć 23% VAT;
przykładowa kalkulacja dotyczy techniki myjącej BKF 5-programowej w wersji standard; zewnętrzny leasing operacyjny, zmienna stopa kapitałowa,
wpłata 20%, okres 60 miesięcy, wykup 15%.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+