2012-02-17

BKF myje pojazdy na 8 Rajdzie Lotos Baltic Cup

W cyklu RSMP udział biorą takie sławy jak: Kajetan Kajetanowicz, Bryan Bouffier, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar czy bracia Bębenek. Spodziewamy się również załóg zagranicznych.

Dodatkową atrakcją będzie jednodniowy Rajd Legend, który zostanie rozegrany w sobotę na tych samych odcinkach, po których będą się ścigać kierowcy ze stawki RSMP. Do udziału w nim zostali zaproszeni weterani polskich rajdów m.in.: Jan Kościuszko, Tomasz Ciecierzyński, Włodzimierz Groblewski, Andrzej Lubiak czy Konstanty Walentowicz.

Czystość samochodów na rajdzie zapewni myjnia BKF ulokowana w Sopocie na ul. 3 Maja 61. To będzie doskonała okazja do obejrzenia sportowych maszyn z bliska.

Cieszący się ogromną popularnością prolog rozgrywany w hali ERGO ARENA (po raz pierwszy będzie liczył się do klasyfikacji rajdu) w roku 2012 będzie jeszcze bardziej spektakularny i atrakcyjny. Super Odcinek Specjalny poprzedzą: uroczyste otwarcie rajdu, pokazy ekstremalnej jazdy motocyklowej, wyścigi drifftujących modeli samochodów sportowych, wyścigi gokartów prowadzonych przez zaproszone gwiazdy i mistrzów kierownicy. Wielką atrakcją będzie rozszerzenie trasy o wyjazd na zewnątrz obiektu, gdzie odcinek będzie kontynuowany w zimowych warunkach.

Więcej informacji o rajdzie znajdą Państwo na www.rajdlotos.pl

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+