BKF na targach w 2015

W 2015 r. BKF pojawi się na następujących imprezach targowych:

22-24.04, ISSA Interclean, Fair for the Cleaning Industry in Central & Eastern Europe, Warszawa (Polska);

W kwetniu udamy się na Warszawskie targi ISSA Interclean, jedno z największych wydarzeń w branży czystościowej. Siódma edycja tych targów przewidziana jest na 22-24 kwietnia 2015 roku i odbędzie się w Centrum EXPO XXI.  W tej imprezie targowej oprócz technologii mycia bezdotykowego będziemy również prezentować całą gamę naszych produktów związanych z czystością.

 

  

10-11.06, Międzynarodowe Targi Paliwowe, Stacja i Biznes Przyszłości, Wrocław (Polska);

Odbywające się we Wrocławiu Targi Paliwowe to nowe wydarzenie na mapie targowej. Targi paliwowe będą odbywać się w zabytkowej Wrocławskiej hali stulecia. Myjnie bezdotykowe mogą stać się ciekawą opcją rozwoju dla posiadaczy stacji paliwowych, stąd też zainteresowanie BKF tą imprezą targową. 

 

  

24-27.08, Automechanika, Moskwa (Rosja);

Kolejną imprezą targową na jaką się udajemy są Moskiewskie targi Automechanika. Po raz piąty z rzędu udajemy się do Rosji aby prezentować naszą technologię mycia bezdotykowego. Mamy nadzieję, że po raz kolejny wizyta ta będzie dla nas bardzo udana.

 

 

 

8-11.12, Automechanika, Shanghai (Chiny);

Na koniec roku zawędrujemy daleko na wschód, czyli do Chin. Na targach Automechanika odbywających się w Szanghaju będziemy prezentować inwestorom ze wschodu zalety naszych urządzeń oraz innowacyjną technologię mycia bezdotykowego BKF. Zeszłoroczne targi odwiedziło blisko 86 tysięcy gości oglądając wystawy 4906 firm. Tak duża impreza nie może się odbyć bez naszego udziału.

 

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+