Historia firmy

Początki firmy BKF Myjnie sięgają roku 1990, kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.

W 2008 roku firma zanotowała bardzo duży wzrost obrotów, które zostały podwojone, w tym samym roku rozpoczęto inwestycje w infrastrukturę produkcyjną oraz prace nad gruntowną reorganizacją działu projektowego.

Na początku 2009 roku został uruchomiony nowy dział projektowy, oparty głównie na najzdolniejszych absolwentach Politechniki Szczecińskiej. Na rynek wprowadzono urządzenia z szeregiem innowacji, w tym z autorskim systemem kontroli poprzez internet, systemem dozowania chemii, systemem mycia 5+, czy z systemem oczyszczania wody. Dzięki tym nowatorskim rozwiązaniom, dobremu stosunkowi ceny do jakości oraz sprawnemu działowi handlowemu, po raz kolejny odnotowano znaczne zwiększenie sprzedaży.

Myjnie otrzymała unijne dofinansowanie, dzięki któremu zmodernizowano halę produkcyjną, przeznaczono dodatkowe środki na szkolenia dla pracowników oraz zakupiono nowoczesny sprzęt, w tym: centrum obróbcze do cięcia wodą WaterJet, hydrauliczną giętarkę do rur i prasę krawędziową. Inwestycje te pozwalają na sukcesywne przyspieszanie produkcji, obniżanie cen oraz wzrost jakości produkowanych przez nas urządzeń.

BKF Myjnie ciągle poszerza zakres swojej działalności, zarówno jeżeli chodzi o
ulepszanie urządzeń już będących w naszej ofercie, jak i poprzez wprowadzanie
nowych produktów. W 2011 roku wzbogaciliśmy nasz asortyment o:

  • Centralne systemy mycia wysokociśnieniowego
  • Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe
  • Urządzenia do mycia kanalizacji
  • Zabudowy urządzeń wysokociśnieniowych na specjalistycznych
    samochodach

Firma to ludzie

BKF Myjnie to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują! Dynamiczny wzrost, który miał miejsce w ostatnich latach w naszej firmie zawdzięczamy głównie zgranemu zespołowi, który lubi podejmować wyzwania.

Trzon uruchomionego w 2009 roku biura projektów stanowią absolwenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (dawnej Politechniki Szczecińskiej) o szerokim zakresie specjalizacji, tj. automatyka, elektronika, inżynieria mechaniczna i mechatronika, informatyka, budownictwo.

Naszą kadrę dobieramy bardzo starannie. Od ludzi pracujących w naszej firmie wymagamy najwyższego zaangażowania w zamian oferując dobre perspektywy rozwoju. Dobra atmosfera w firmie przekłada się na wysoki poziom obsługi klienta.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+