Przewaga dzięki technologii

Ciągle do przodu

W BKF Myjnie hołdujemy zasadzie "kto stoi w miejscu ten się cofa". Dlatego nasz zespół cały czas pracuje nad produkowanymi przez nas urządzeniami. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe modele z kolejnymi udoskonaleniami. Konsekwentny rozwój pozwolił nam na zdobycie pozycji firmy, która narzuca standardy na rynku myjni bezdotykowych.

 

Płatności bezgotówkowe

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom na myjniach BKF możliwe jest płacenie za pomocą karty zbliżeniowej VISA lub Mastercard. Urządzenia takie jak innowacyjny pulpit wyposażony w czytnik kart zbliżeniowych pozwalają na znaczne zwiększenie atrakcyjności myjni bezdotykowej. Płatności bezgotówkowe to przyszłość więc warto już dziś inwestować w technologię która zapewnia przewagę na rynku.

Słupek płatniczy jest również urządzeniem wyposażonym w czytnik kart zbliżeniowych. Dzięki tej technologii możliwe jest dokonywanie płatności na myjni z jednego centralnego punktu dla wszystkich stanowisk mycia. Słupek podobnie jak inne urządzenia BKF charakteryzuje się niezwykłą prostotą oraz szybkością działania.

Zarządzanie myjnią przez Internet

Zarządzanie myjnią przez internet to nowoczesna technologia, która pozwala zaoszczędzić czas oraz ułatwia administrowanie nawet dużą ilością myjni. Dzięki prostemu dostępowi z poziomu przeglądarki internetowej, można kontrolować wszystkie dane myjni z każdego miejsca gdzie jest dostęp do sieci. Rozwiązanie to pozwala ograniczyć wizyty na myjni do niezbędnego minimum.

 

 

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+