Zarządzanie myjnią w chmurze

 

 

 

Technologia inteligentnego zarządzania myjnią w chmurze pozwala na kontrolowanie swojego biznesu w każdym   miejscu świata. Jedyne czego użytkownik potrzebuje do korzystania z tej technologii to urządzenie z dostępem do internetu (tablet, smartfon, laptop).

Niewątpliwą przewagą korzystania z technologii zarządzania myjnią w chmurze jest możliwość otrzymywania automatycznych powiadomień o procesach zachodzących na myjni, daje to unikalną możliwość kompleksowego oraz prostego zarządzania myjnią w sposób szybki oraz przejrzysty.

Zdalne zarządzanie biznesem pomaga w podejmowaniu kluczowych decyzji, wykorzystując przy tym wszystkie niezbędne dane. Jakie są podstawowe funkcje zarządzania w chmurze?

 

 

Prowadzenie statystyk:

- Możliwość pobierania danych o dochodach z każdej posiadanej myjni oraz z poszczególnych stanowisk

- Kontrola czasu pracy oraz ilość użycia poszczególnych programów

- Zarządzanie informacjami diagnostycznymi

- Kontrola zużycia środków chemicznych

 

Powiadomienia:

- Informowanie o niepożądancyh zjawiskach zachodzących na myjni

- Informowanie o ilości środków chemicznych i konieczności ich uzupełnienia

- Informacja o stanie technicznym myjni

                           

 

Zarządzanie myjnią w chmurze jest nowoczesną, bezpieczną oraz prostą technologią, która w sposób znaczący ułatwia prowadzenie działalności. Nowoczesne rozwiązanie zarządzania myjnią w chmurze pozwala ograniczyć wizyty na myjni do niezbędnego minimum co daje możliwość pełnego skupienia się na prowadzonej działalności.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+