Zaufaj jakości BKF
BKF Myjnie to firma wywodząca się z grupy BKF. Została ona powołana w 2006 roku wyłącznie do działań związanych z myjniami bezdotykowymi. Zakres jej działalności obejmuje produkcję myjni, konstrukcji, serwis, dystrybucję chemii. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu od roku 1990, BKF Myjnie dysponuje ogromną wiedzą z zakresu mycia pojazdów, a co za tym idzie może produkować urządzenia najwyższej jakości.

 

Porównaj zanim kupisz!

Postawienie własnej myjni lub też zakup urządzenia na potrzeby warsztatu, salonu, własnej floty wiąże się z dużą inwestycją, dlatego zanim dokonasz zakupu i zdecydujesz się na producenta porównaj kilka wybranych parametrów tak, żebyś mógł zakupić urządzenie które posiada najlepszy wskaźnik stosunku ceny do jakości!

 

Jakie elementy powinieneś porównać?

 • Pompy
  Sercem myjni są pompy, od ich żywotności zależy najczęściej niezawodność działania myjni. W naszych urządzeniach stosujemy wyłącznie pompy CAT 340, przystosowane do pracy z roztworami chemicznymi, jest to rozwiązanie z najwyższej półki, przed zakupem sprawdź jakie rozwiązania stosują inni!
 • Systemy zmiękczania wody
  Kolejną istotną częścią myjni jest instalacja zmiękczająca wodę, musi ona posiadać odpowiednie parametry tak, żeby nadążała z produkcją wody o odpowiedniej jakości. Wydajny system zmiękczania jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania myjni.
 • System odwróconej osmozy
  Instrument ten podobnie jak poprzedni zapewnia nam mycie na odpowiednim poziomie, szczególnie istotny jest on w programie nabłyszczanie. Dzięki użyciu urządzeń o odpowiedniej wydajności w naszych myjniach nie musimy stosować skrótów w postaci zaworów podłączających zwykłą wodę gdy zabraknie zdemineralizowanej ! Nasz system mycia jest tak skalkulowany, że nawet przy maksymalnym obłożeniu nie zabraknie wody zdemineralizowanej ! Jako jedyni stosujemy również ten rodzaj wody do programów oprysk felg i turbo oprysk, co polepsza działanie chemii.
 • Piec
  Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kotłów grzewczych firmy ACV jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią temperaturę wody potrzebną do skutecznego mycia. Nasze kotły, nie są kotłami przepływowymi, a co za tym idzie uzyskiwana temperatura jest stała i nawet zaraz po uruchomieniu programu do mycia ma odpowiednią temperaturę!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych myjniach zadzwoń lub napisz do nas, niezbędne dane znajdziesz w dziale kontakt.

Contact nasz kanał YouTube nasz profil na Facebooku nasz profil na Google+